اخبار برگزیده

کد خبر:66077
پ
ATR-Iran-Air-1

خرید ۲۰ فروند هواپیمای ای تی آر

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از عقد قرارداد برای خرید ۲۰ فروند هواپیمای ای تی آر خبر داد که تاکنون هشت فروند آن تحویل کشور داده شده است.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از عقد قرارداد برای خرید ۲۰ فروند هواپیمای ای تی آر خبر داد که تاکنون هشت فروند آن تحویل کشور داده شده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، فرزانه شرفبافی پیش ازظهر چهارشنبه در جلسه برقراری پروازهای روزانه ساری – تهران با تاکید بر اینکه هواپیماهای ای تی ار خریداری شده بسیار ایمن با تکنولوژی بالا، مصرف سوخت پایین و آلایندگی کم و بهره‌وری بالا است افزود: علاقمند به خرید و تحویل ۲۰ فروند هواپیمای ای تی آر هستیم و قرارداد آن را بسته ایم و تاکنون هشت فروند به ما تحویل داده شد.

وی با عنوان اینکه شنبه هفته جاری دو فروند هواپیمای جدید تحویل گرفتیم افزود: هواپیمای ششم به ساری آمده است و درصددیم تا پروازهای روزانه ساری – تهران با آن دایر شود.

شرفبافی اظهار داشت: امروز روز بسیار مهمی برای شرکت هواپیمایی است و یک حضور دائمی در ساری و همکاری با استان مازندران است.

وی با تقدیر از رئیس جمهور برای خرید هواپیمایی جدید گفت: این امکان برای شرکت هواپیمایی فراهم شد که بتواند در مذاکرات برجام مقوله صنعت هواپیمایی را پیاده کند و مجوز لازم برای خرید هواپیما گرفته شود و امروز دستاورد آن را مشاهده می کنیم.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با تقدیر از وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: نگاه وی به ایجاد و توسعه از طریق صنعت هواپیمایی است و تلاشهای خوبی برای توسعه صنعت هواپیمایی شده است و امیدواریم این صنعت روز به روز توسعه یابد.

وی گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درصدد است تا از طریق هواپیماهای ای تی آر نسبت به برقراری پروازهای منطقه ای اقدام کند.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ادامه داد: منظور از پروازهای منطقه ای این است که از شهرهای مختلف به خارج از کشور، پروازهایی را برقرار کند و در برنامه پیش بینی شده فرودگاه ساری، استقبال از پرواز ساری – عشق آباد یا ساری – تفلیس و غیره وجود دارد.

به گزارش اخبار صنایع، مدیر شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ادامه داد: برنامه ریزی برای حضور دائمی و مستمر و تهاتر پرواز را در دستور کار داریم و برای این کار نیاز به تیم تخصصی و کارشناسی است.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع
ارسال دیدگاه