کد خبر:65715
پ
۵۹۹۲۳۵
رئیس صندوق رفاه دانشجویان خبر داد؛

پرداخت وام شهریه دانشجویان تا ۱۰ روز آینده

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پرداخت وام شهریه دانشجویان تا ۱۰ روز آینده خبر داد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پرداخت وام شهریه دانشجویان تا ۱۰ روز آینده خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پرداخت وام شهریه دانشجویان تا ۱۰ روز آینده خبر داد و تاکید کرد: دانشگاه‌ها به علت عدم پرداخت وام شهریه توسط صندوق، مانع ورود دانشجویان به جلسه امتحان نشوند.

به گزارش ایسنا، ذوالفقار یزدان مهر با اعلام این مطلب اظهار کرد: یکی از مشکلات ما در زمینه وام‌های دانشجویی مربوط به تخصیص وام شهریه است به طوری که در سال ۹۴ تنها ۴۰ درصد و در سال ۹۵ تنها ۱۰ درصد وام شهریه تخصیص یافت.

وی با بیان اینکه میزان اعتبار وام شهریه برای امسال ۳۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است، گفت: هنوز تخصیص نهایی برای وام‌شهریه دانشجویان داده نشده است.

یزدان مهر با اشاره به نزدیک شدن امتحانات پایان ترم دانشجویان گفت: میزان ۴۶ میلیارد تومان از منابع اختصاصی تخصیص یافته و پرداخت این وام در صندوق آغاز شده حدود ۱۵ میلیارد تومان در هفته گذشته پرداخت شده است.

به گزارش اخبار صنایع، روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در پایان تصریح کرد: مسئولان دانشگاه‌ها مانع ورود دانشجویان به جلسه امتحان نشوند، قطعا صندوق رفاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همه تعهدات خود تا ۱۰ روز آینده عمل می‌کند.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع