کد خبر:65499
پ
سفر-مهندس-آذری-جهرمی-به-استان-خراسان-رضوی-۳-شهریور-۹۶

بررسی واگذاری غیردقیق مخابرات بابهره‌گیری از ظرفیت قوه‌مقننه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: از ظرفیت قوه مقننه و برخی نهادها برای حل موضوع واگذاری غیر دقیق مخابرات بهره‌گیری خواهد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: از ظرفیت قوه مقننه و برخی نهادها برای حل موضوع واگذاری غیر دقیق مخابرات بهره‌گیری خواهد شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، “محمدجواد آذری جهرمی” وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات – امروز با انتشار مطلبی در اینستاگرام خود با اشاره به واگذاری غیردقیق مخابرات در سال‌های گذشته، نوشت: از ابتدای آغاز به کار، سوالات و مراجعات زیادی در خصوص مجموعه مخابرات ایران داشته‌ام.

موضوع ودیعه‌های اخذ شده از تلفن‌های همراه به ارزش حدود سه هزار و پانصد میلیارد تومان، موضوع واگذاری داکت‌ها و سیم مسی، موضوع انحصار مخابرات در پورتهای به اصطلاح فیبر نوری، موضوع نابرابری در معیشت نیروهای شرکتی در مخابرات، موضوع مشکلات کارگزاران روستایی، موضوع عدم پوشش مناسب جاده‌ای، موضوع عدم توسعه شبکه ثابت در شهرهای مهم کشور و تشکیل صفهای انتظار برای دریافت خط ثابت و بسیاری دیگر.

وی در ادامه نوشت: واگذاری غیر دقیق مخابرات در سالهای گذشته این امکان را که اکنون دولت تمامی این مشکلات را حل نماید، از بین برده و نیاز به حل برخی از مسایل با بهره‌گیری از ظرفیت قوه مقننه و نیز برخی از موضوعات در تعامل دولت با سهامداران عمده یعنی بنیاد تعاون سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است.

به گزارش اخبار صنایع، “محمدجواد آذری جهرمی” وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطر نشان کرد: در حداکثر توان خود پیگیر حل این مشکلات خواهم بود.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع
ارسال دیدگاه