کد خبر:65595
پ
۱
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:

هندوستان بازار مناسبی برای صادرات سیب آذربایجان‎غربی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی، کشور هندوستان را بازار مناسبی برای صادرات سیب آذربایجان‎غربی دانست.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی، کشور هندوستان را بازار مناسبی برای صادرات سیب آذربایجان‎غربی دانست.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، “جعفرصادق اسکندری” گفت: کشور هندوستان بازار مناسبی برای صادرات سیب آذربایجان‎غربی به شمار می‌رود.

وی در جلسه پدافند غیرعامل با اشاره به اهمیت فضای سایبری در اصول پدافند غیرعامل اظهار داشت:

با توجه به اهمیت این موضوع باید بررسی لازم در زمینه اقدامات پیشگیرانه، بازدارنگی و شناسایی تهدیدات و مقابله موثر با تهاجم سایبری در واحدهای صنعتی معدنی و تجاری استان انجام شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با تاکید بر اینکه سیب یکی از محصولات راهبردی و مهم کشاورزی استان آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود بیان کرد: 

بی‌شک با بازاریابی به موقع از بروز هر نوع مشکل پدافند غیر عامل پیشگیری کرده و در این راستا براساس مصوبه کمسیون کشاورزی، تعدی موز در مقابل سیب امکان‌پذیر بوده و کشور هند نیز بازار مناسبی برای سیب استان به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد:

هم ‌اکنون با برنامه‌ ریزی دقیق و صحیح می‌توان سایبری سازمان و زیرمجموعه‌های مربوطه را در دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی مدیریت کرده و بر اساس اولویت و طبقه‌بندی انجام شده، از واحدهای صنفی، صنعتی، معدنی و بازرگانی، بازدید میدانی به عمل آورد و نقاط ضعف و قوت رعایت اصول سایبری پدافند غیر عامل در آنها را احصاء کرد.

اسکندری با تاکید بر اینکه باید اطلاعات نرم‌ افزارها و سخت‌ افزارهای مورد تایید و یا عدم تایید به صورت بسته‌های آموزشی تهیه و در اختیار واحدها گذاشته شود افزود: علاوه بر آن استمرار برگزاری دوره‌های آموزشی ضروری به نظر می‌رسد.

به گزارش صنایع، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به لزوم استمرار برگزاری دوره‌های آموزشی پدافند غیر عامل توسط اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ارومیه گفت:

از سوی دیگر باید برنامه‌ریزی لازم برای بازدید و بررسی میدانی رعایت اصول سایبری پدافند غیر عامل به صورت آزمایشی از واحدهای صنفی، صنعتی و معدنی توسط اتاق بازرگانی صورت بگیرد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − شش =

کلید مقابل را فعال کنید