کد خبر:64658
پ
۱۳۹۲۰۶۱۰۱۸۱۲۴۲۳۳۷۱۰۸۳۴۰۴

شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی/نصب انشعابات آب و فاضلاب

شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی در نظر دارد نسبت به برگزاری مناقصه از طریق آگهی عمومی اقدام نماید. لذا کلیه مناقصه‌گران واجد شرایط می‌توانند به دو شیوه اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی در نظر دارد نسبت به برگزاری مناقصه از طریق آگهی عمومی اقدام نماید. لذا کلیه مناقصه‌گران واجد شرایط می‌توانند به دو شیوه اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی در نظر دارد نسبت به برگزاری مناقصه به شرح ذیل از طریق آگهی عمومی اقدام نماید. لذا کلیه مناقصه‌گران واجد شرایط می‌توانند به دو شیوه ذیل اسناد مناقصه را دریافت نمایند:‌

موضوع مناقصه مبلغ برآورد اولیه (میلیون ریال)
 
مدت اجرا (ماه)
 
رشته
 
قیمت اسناد ارزیابی (ریال)
 
مبلغ تضمین شرکت

در مناقصه (ریال)

محل تامین اعتبار
 
نصب انشعابات آب و فاضلاب، اجرای خطوط جمع کننده فرعی و منهولهای فاضلاب در نقاط مختلف شهر سردشت ۲٫۰۰۰
 
۱۲ صلاحیت آب با حداقل رتبه ۵
 
۵۰۰٫۰۰۰
 
۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰
 
جاری
*تضمین شرکت در مناقصه بصورت واریز نقدی یا ضمانت‌نامه بانکی به نفع کارفرما می‌باشد*

۱)از تاریخ ۰۴/۱۰/۱۳۹۶ لغایت ۱۱/۱۰/۱۳۹۶با ارائه معرفی‌نامه کتبی و رسید واریز مبلغ مندرج در جدول فوق به حساب جاری سیبا شماره ۰۱۰۵۷۱۹۷۷۴۰۰۵ نزد بانک ملی، اسناد مناقصه را از نشانی:‌ ارومیه- چهار راه مخابرات شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی دفتر قراردادها اخذ و پس از تکمیل عودت نمایند. و برای کسب اطلاعات بیشتر در ارومیه با شماره ۰۴۴۳۱۹۴۵۳۵۳ (دفتر قراردادها) تماس حاصل فرمایند.

۲)واریز مبلغ مندرج در جدول فوق به حساب جاری سیبا شماره ۰۱۰۵۷۱۹۷۷۴۰۰۵ نزد بانک ملی و دریافت اسناد مناقصه در بازه زمانی تعیین شده در بند یک از پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس http://iets.mporg.ir

با توجه به احتمال نیاز به مکاتبات و یا اصلاحیه‌های بعدی در خصوص اسناد مناقصه، ارزیابی و غیره الزامی است مناقصه‌گر به هنگام دریافت اسناد از سایت اینترنتی نسبت به ثبت مشخصات مورد نیاز:

۱-عنوان مناقصه

۲-نام شرکت

۳-مدیرعامل

۴-پست الکترونیکی

۵- شماره تلفن، فکس، همراه

۶- آدرس، در سایت اقدام و فیش واریزی از بابت خرید اسناد را حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از پایان زمان فروش اعلام شده با درج مشخصات بالا بر روی فیش به مسئول مناقصه تحویل و یا به شماره ۰۴۴۳۱۹۴۵۳۷۶ فکس نمایند.

بدیهی است در صورت عدم اطلاع رسانی به کارفرما و همچنین عدم تحویل فیش امکان مکاتبه با مناقصه‌گر مقدور نبوده و مسئولیت ناشی از عدم دریافت اصلاحیه‌های احتمالی اسناد به عهده مناقصه‌گر خواهد بود. همچنین فیش‌های واریزی خارج از بازه زمانی تعیین شده، قابل قبول نبوده و در لیست مناقصه‌گران قرار نخواهد گرفت.

ضمناً مناقصه‌گران باید فیش واریزی را روز تحویل اسناد به مسئول مناقصه تحویل دهند.

آخرین مهلت تسلیم پیشنهادها: ساعت ۱۰:۰۰ صبح مورخ ۲۵/۱۰/۹۶ محل ارومیه، چهارراه مخابرات، شرکت آب و فاضلاب آذربایجانغربی دفتر قراردادها می‌باشد. پیشنهادهای واصله راس ساعت ۱۱:۰۰ مورخ ۲۵/۱۰/۹۶ در کمیسیون مناقصه باز و خوانده خواهد شد.  

هزینه چاپ آگهی بر عهده برنده مناقصه خواهد بود.  

انتشار نوبت اول:‌ ۰۴/۱۰/۱۳۹۶

انتشار نوبت دوم:‌ ۰۶/۱۰/۱۳۹۶ 

شرکت آب و فاضلاب آذربایجانغربی (سهامی خاص)

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید