اخبار برگزیده

کد خبر:64426
پ
۱۷۱۷۲۲۱_۹۵۲

فراخوان مقاله برای پنجمین همایش صنعت خودرو ایران

دبیرخانه پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران برای جذب مقاله های تخصصی و مرتبط با محورهای این همایش فراخوان داد.

دبیرخانه پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران برای جذب مقاله های تخصصی و مرتبط با محورهای این همایش فراخوان داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، به نقل از شاتا، ۲۴ و ۲۵ بهمن امسال پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با محور ” زنجیره تامین رقابت پذیر، مواد اولیه، قطعه سازی و لجستیک” در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، دبیرخانه این همایش برای جذب مقالات دانشجویان، کارشناسان و علاقه مندان در ۷ محور “همپایی با فناوری های روز و چشم انداز آن”، “عوامل کلیدی پیوست فناوری در رقابت پذیری”، “نقش دولت ها در توسعه و تعالی زنجیره تامین”، “الگوهای معماری در زنجیره تامین”، “نقش تولیدکنندگان مواد و قطعات در طراحی و تکوین خودرو”، “مزیت های نسبی و توانمندی های تولیدکنندگان مواد و قطعات در کشور”، و “مدل های مالی و اقتصادی در توسعه و تعالی زنجیره تامین” فراخوان داده است.

در این مرحله از فراخوان مقاله برای پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران، علاقه مندان تا ۱۵ دی برای ارسال چکیده مقالات خود فرصت دارند.

همچنین پایان دی به عنوان آخرین مهلت برای ارسال مقاله کامل متقاضیان اعلام شده است و مقالات متقاضیان باید به آدرس الکترونیکی [email protected] ارسال شود.

به گزارش اخبار صنایع، علاقه مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران می توانند به پایگاه اینترنتی همایش در آدرس http://iaiic.com مراجعه کنند.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع
ارسال دیدگاه