کد خبر:64231
پ
۶۳۶۳۶۴۱۶۳۲۶۵۶۳۱۷۳۸
در پی وقوع زلزله اخیر تهران و استانهای متاثر از این زمین لرزه ؛

تمدید مهلت ارسال لیست و پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی آبان ماه

با توجه به وقوع زلزله اخیر تهران و استان‎های البرز، قزوین و گیلان و شهرستان اراک وتعطیلی روز پنج شنبه ۳۰ آذرماه و با عنایت به درخواست های کارفرمایان، سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای مهلت پرداخت حق بیمه آبان ماه سال‌جاری را تا ۲دی ماه تمدید کرد.

با توجه به وقوع زلزله اخیر تهران و استان‎های البرز، قزوین و گیلان و شهرستان اراک وتعطیلی روز پنج شنبه ۳۰ آذرماه و با عنایت به درخواست های کارفرمایان، سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای مهلت پرداخت حق بیمه آبان ماه سال‌جاری تمدید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، با توجه به وقوع زلزله اخیر تهران و استان‎های البرز، قزوین و گیلان و شهرستان اراک و همچنین تعطیلی روز پنج شنبه ۳۰ آذرماه و با عنایت به درخواست ها و تماس های مکرر کارفرمایان محترم این استان ها، سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای مهلت پرداخت حق بیمه آبان ماه سال‌جاری را تا روز شنبه ۲دی ماه تمدید کرد.

بر این اساس کارفرمایان محترم استان های مذکور می توانند تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲ دی ماه با مراجعه به شعب تامین اجتماعی نسبت به تحویل لیست و پرداخت حق بیمه کارکنان خود اقدام کنند.

قابل ذکر است،در این صورت، جرایم مربوط به تاخیر در ارسال لیست و دیرکرد پرداخت حق بیمه، لحاظ نخواهد شد.

اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی

انتهای پیام///

منبع
سازمان تامین اجتماعی
ارسال دیدگاه