کد خبر:64189
پ
۱۲۳۴۰_۴۳۸

گسترش همکاری ایران و بلاروس در زمینه حفظ نباتات

مصوبه دولت در خصوص ماموریت به وزارت جهاد کشاورزی برای اجرای موافقت‎نامه همکاری با بلاروس در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی ابلاغ شد.

مصوبه دولت در خصوص ماموریت به وزارت جهاد کشاورزی برای اجرای موافقت‎نامه همکاری ایران با بلاروس در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی ابلاغ شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، هیئت وزیران در جلسه ۱۹/۹/۱۳۹۶ به پیشنهاد وزارت جهادکشاورزی و در اجرای ماده (۲) آیین­ نامه چگونگی تنظیم و انعقاد توافق­های بین ­المللی- مصوب ۱۳۷۱- تصویب کرد:

وزارت جهادکشاورزی مجاز است با هماهنگی معاونت حقوقی رییس‌جمهور (امور توافق­‎های بین‌المللی) و وزارت امورخارجه نسبت به انجام مذاکره، پیش امضا (پاراف) و امضای موقت موافقت‌نامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری بلاروس در چارچوب متن نمونه موضوع نامه شماره ۳۱۸۵۱ مورخ ۳۰/۳/۱۳۸۵معاونت حقوقی رییس‌جمهور، ظرف سه سال از تاریخ ابلاغ این تصویب­نامه اقدام و مراحل قانونی را تا تصویب نهایی پیگیری نماید.

به گزارش اخبار صنایع، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس­ جمهور این مصوبه را به وزارت جهادکشاورزی– وزارت امورخارجه ابلاغ کرده است.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع
ارسال دیدگاه