اخبار برگزیده

کد خبر:64196
پ
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

تذکر رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس به گمرک

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس در تذکری به گمرک ایران گفت: این که گمرک تصمیم گرفته به جای متهمان به نهادهای ناظر و مجلس و قوه قضایبه و دستگاه های نظارتی پاسخ بدهد جای بسی سوال دارد.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس در تذکر به گمرک ایران گفت: این که گمرک تصمیم گرفته به جای متهمان به نهادهای ناظر و مجلس و قوه قضایبه و دستگاه های نظارتی پاسخ بدهد جای بسی سوال دارد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس به گمرک ایران تذکر داد: “در رابطه با مبارزه با فساد اقتصادی و قاچاق کالا به آن مجموعه تذکر می دهم از فضا سازی و شانتاژ بازی – توهین و تحریک دیگران و تهدید و تخریب جدا دست بردارید در غیر این صورت با ارائه اسناد و مدارک متقن نسبت به وظایف نظارتی خود اقدام خواهم نمود.

چرا هر موقع بحث مبارزه با قاچاق سازمان یافته مطرح می شود عکس العمل گمرک به جای اصلاح و همکاری و ریشه کنی فساد مقابله با قوه قضائیه و مجلس را در پیش می گیرد؟

فلذا تذکر می دهم که راه پیش رو همکاری و تعامل در جهت ریشه کن کردن فساد و قاچاق کالا در گمرک است.

این که گمرک تصمیم گرفته به جای متهمان به نهادهای ناظر و مجلس و قوه قضایبه و دستگاه های نظارتی پاسخ بدهد روش تقابل را پیش گرفته جای بسی سوال دارد.

فلذا تذکر می دهیم که اصلاح کنید و همکاری لازم جهت ریشه کن کردن فساد را انجام دهید.”

 

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع
ارسال دیدگاه