کد خبر:63728
پ
۶۳۴۸۸۰۲_۸۳۰

انتخاب اعضای کمیسیون تلفیق در کمیسیون شوراها

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از انتخاب احمد امیر آبادی فرهانی، علی اصغر یوسف نژاد و حسن کامران برای رفتن به کمیسیون تلفیق خبر داد.

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از انتخاب احمد امیر آبادی فرهانی، علی اصغر یوسف نژاد و حسن کامران برای رفتن به کمیسیون تلفیق خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، پروانه مافی در گفت و گو با خبرنگاران ضمن تشریح جلسه امروز این کمیسیون بیان کرد: در جلسه امروز این کمیسیون احمد امیر آبادی فراهانی، علی اصغر یوسف نژاد و حسن کامران برای حضور در کمیسیون تلفیق انتخاب شدند.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون از نهاد کتابخانه ها حضور داشتند و مشکلات بودجه ای و گرفتاری های آنان در حوزه مالی مطرح شد. اعضا کمیسیون نیز رئیس و معاونین این نهاد را به اینکه به دنبال درآمدی پایدار برای اداره نهاد کتابخانه ها باشند؛ ارجاع دادند و از آن ها خواستند به دنبال بودجه ها دولتی نباشند با توجه به اینکه بودجه سال نیز در تنگناست.

وی در ادامه گفت: به آن ها توصیه شد که انتظار نداشته باشند که بخش دولتی بتواند مشکل آنها را حل کند و بیشتر بر روی نیم درصد کمک شهرداری ها که از محل بودجه شهرداری ها که مصوب قانون است، تمکین شوند. متاسفانه شهرداری ها هم با کمبود بودجه مواجه هستند و متاسفانه در این تنگنا، شهرداری هم نمی تواند این مبلغ را بپردازد. این نهاد طلب زیادی از سال های گذشته دارد که شهرداری نتوانسته آنها را پرداخت کند.

مافی در ادامه بیان کرد: نمایندگان توصیه هایی داشتند که از وجود خیرین که به موضوع کتابخانه سازی و کتاب توجه دارند، استفاده کنند و منابع مالی نهاد کتابخانه ها نیز از طریق خیرین نیز پوشش داده شود.

به گزارش اخبار صنایع، نماینده مردم تهران در مجلس، خاطرنشان کرد: در جلسه امروز کمیسیون نیز بحثی در رابطه با موضوع پسماندها داشتیم که کلیات آن رای آورد و ورود به جزئیات به هفته آینده موکول شد.

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید