کد خبر:62477
پ
کارگروه

تشکیل کارگروه تقویت صنعت و دانشگاه

موضوع تشکیل کارگروهی به منظور تقویت صنعت و دانشگاه در وزارت صنعت در نشست مشترک قائم‌مقام وزیر صنعت و اعضای کمیسیون صنایع مجلس مورد بحث قرار گرفت.

موضوع تشکیل کارگروه تقویت صنعت و دانشگاه در وزارت صنعت در نشست مشترک قائم‌مقام وزیر صنعت و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس مورد بحث قرار گرفت و تایید شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، تصمیم به تشکیل کارگروه تقویت صنعت و دانشگاه طی نشست مشترکی که با حضور قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید و تعدادی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و سایر معاونت‌ها و نمایندگان حوزه‌های مرتبط به همین منظور و در جهت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و همچنین تغییر رویکرد مونتاژکاری به نوآوری در صنعت کشور، برگزار شد اتخاد گردید.

همچنین مقرر شد ذیل این کارگروه دو کمیته تخصصی با ماموریت‌های “تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه” و “تغییر رویکرد مونتاژکاری به نوآوری در صنعت” تشکیل شود.

بر این اساس کمیته تخصصی تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه با محوریت معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و کمیته تخصصی تغییر رویکرد مونتاژکاری به نوآوری در صنعت با محوریت معاونت امور صنایع، با همکاری و مشارکت سایر دستگاه‌ها و حوزه‌های ذیربط تشکیل می‌شود.

برگزاری منظم و هفتگی جلسات و تدوین و پیگیری برنامه‌های عملیاتی از دیگر تصمیمات نشست مذکور بود.

به گزارش صنایع، این نشست به دنبال جلسه برگزار شده در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور شریعتمداری وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت و معاونت‌های وزارتخانه با اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جهت تحقق اهداف مورد نظر مقام معظم رهبری در ارتباط صنعت و دانشگاه بوده است.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
شاتا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − نه =

کلید مقابل را فعال کنید