کد خبر:62585
پ
تقدیر بانک صادرات از کریمی

تجلیل بانک صادرات ایران از پهلوان کشتی کشور

مدیریت شعب بانک صادرات ایران در استان البرز طی مراسمی با حضور معاونین استان و روسای کلیه واحد‌های بانک در استان و برخی اعضای شورای شهر فردیس با اهدای لوح و هدایایی از اقدام شجاعانه و عزت آفرین علی رضا کریمی،کشتی گیر دلاور و سربلند کشورمان قدردانی کرد.

مدیریت شعب بانک صادرات ایران در استان البرز طی مراسمی با حضور معاونین استان و روسای کلیه واحد‌های بانک در استان و برخی اعضای شورای شهر فردیس با اهدای لوح و هدایایی از اقدام شجاعانه و عزت آفرین علی رضا کریمی، کشتی گیر دلاور و سربلند کشورمان تجلیل کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، سامانپور، مدیر شعب بانک صادرات استان البرز ضمن تجلیل از فروتنی این پهلوان و تشکر از حضور وی در جمع کارکنان این بانک، بیان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب در تجلیل از این جوان فرمودند، «کار او از سنخ کار پهلوان نامداری چون پوریای ولی است».

وی، اقدام جوان شجاع کشورمان را از مصادیق روایت منقول از حضرت علی (ع) که فرمودند:«اشجع الناس من غلب هواه»، دانست و افزود: این شجاعت زمانی قابل درک است که او سختی ها و مشقات فراوانی را در تمرینات طاقت فرسا برای راه یابی به این مسابقات متحمل شد و تا دریافت مدال قهرمانی فاصله چندانی نداشت.

بنا براین گزارش، رهبر معظم انقلاب طی هفته جاری در دیدار با علیرضا کریمی، فرمودند:« من از اینکه نشان دادید جوانی از جوان های ما حاضر است برای یک هدف بزرگ و بلند، پا بر روی نفس خود بگذارد و از حق قطعی و قهرمانی مسلم صرف نظر کند، واقعا احساس عزت کردم».

ایشان افزودند:«قدر این کار را بدانید و اجر معنوی آن را از خدا بخواهید البته مسئولان نیز نباید در تجلیل و پاداش مادی کوتاهی کنند».

به گزارش اخبار صنایع، گفتنی است، علیرضا کریمی که از مشتریان شعبه فردیس بانک صادرات استان البرز نیز هست، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع کارکنان بانک صادرات ایران، از مدیریت و پرسنل این بانک تشکر نمود. 

انتهای پیام///

منبع
بانک صادرات ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 10 =

کلید مقابل را فعال کنید