کد خبر:62270
پ
۳۵e0f6ba8e78b870cd6419bb2fcd1c71_XL

برگزاری انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران به تعویق افتاد

زمان برگزاری انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران که پیش از این قرار بود در ۲۳ آذر برگزار شود با دو هفته تاخیر به هفتم دی ماه موکول شد.

زمان برگزاری انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران که پیش از این قرار بود در ۲۳ آذر برگزار شود با دو هفته تاخیر به هفتم دی ماه موکول شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، زمان برگزاری انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران به دلیل افزایش بی سابقه تعداد اعضا برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران با درخواست های مکرر نامزدهای انتخابات به منظور تکمیل مدارک به هفتم دی ماه جاری به تعویق افتاد.

برگزاری انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران به تعویق افتاد

بر این اساس روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اعلام کرد که طی مصوبه فوری هیات مدیره سازمان در شب گذشته و به دلیل اینکه بیش از ۶۰ درصد نامزدهای این دوره انتخابات موفق به جمع آوری امضای برگه حسن شهرت خود از سوی اعضای صنف نشده اند، زمان برگزاری انتخابات از ۲۳ آذرماه به مدت دو هفته به تعویق و به هفتم دی ماه موکول شد.

مطابق آئین نامه تشکیل سازمان، نامزدهای حضور در انتخابات هیات مدیره، ملزم هستند برگه حسن شهرت خود رابه امضای حداقل ۵ درصد اعضای سازمان در هر شاخه برسانند که با این افزایش بی سابقه تعداد اعضا در دوره حاضر، هر نامزدی باید در شاخه شرکت ها، ۱۴۸ امضا از اعضای صنف جمع آوری می کرد که با وجود اتمام زمان تکمیل مدارک تا روز ۲۰ آذرماه، بیش از ۶۰ درصد نامزدها موفق به انجام این کار نشدند.

تمام نامردها ۷۲ ساعت مانده به انتخابات، ملزم به ارائه تمام مدارک خود به دبیرخانه سازمان هستند

مطابق آئین نامه سازمان، تمام نامزدها در فاصله زمانی ۷۲ ساعت مانده به انتخابات، ملزم به ارائه تمام مدارک خود به دبیرخانه سازمان هستند که به دلیل حدنصاب نرسیدن امضای این نامزدها در برگه حسن شهرت شان و عدم تکمیل مدارک، سازمان مجبور به حذف نامزدهایی بود که مدارک خود را تکمیل نکرده اند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، بنابراین با درخواست مکرر این نامزدها، جلسه فوری هیات مدیره به منظور بررسی درخواست تعویق زمان برگزاری انتخابات را شب گذشته تشکیل شد و با مصوبه هیات مدیره مقرر شد برگزاری انتخابات به دو هفته دیگر موکول شود تا تمام نامزدها بتوانند در مدت زمان باقی مانده مدارک خود را تکمیل کنند.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع