کد خبر:61887
پ
ژاپن

پیش‌بینی ژاپن برای رشد اقتصادی افزایش می‌یابد

ژاپن پیش‌بینی رشد اقتصادی خود را برای سال مالی کنونی و آینده افزایش می‌دهد و این امر موید کارایی سیاست‌گذاری‌های محرک اقتصادی نخست‌وزیر ژاپن است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، ژاپن پیش‌بینی رشد اقتصادی خود را برای سال مالی کنونی و آینده افزایش می‌دهد و این امر موید کارایی سیاست‌گذاری‌های محرک اقتصادی نخست‌وزیر ژاپن است.

ژاپن پیش‌بینی رشد اقتصادی خود را برای سال مالی کنونی و آتی را افزایش می‌دهد؛ البته این به نخست‌وزیر ژاپن کمک می‌کند تا ادعا کند سیاست‌گذاری‌های محرک‌های اقتصادی او به خوبی کار می‌کنند.

انتظار می‌رود ژاپن پیش‌بینی رشد اقتصادی خود را برای سال مالی کنونی و بعدی افزایش دهد. این به نخست‌وزیر ژاپن، شینزو آبه کمک می‌کند تا این‌گونه تعبیر کند که سیاست‌گذاری‌های محرک‌های اقتصادی او به خوبی کار می‌کنند.

بر اساس اطلاعات اعلام شده، این امر نشان می‌دهد سومین اقتصاد بزرگ دنیا به لطف هزینه‌کردهای سخاوتمندانه تجاری و صادراتی قدرتمند، دوبرابر سریع‌تر از میزانی که در ابتدای ربع سوم پیش‌بینی شده بود، رشد کرده است.

روزنامه نیکی ژاپن بدون نام بردن از منابع خود گفت: در پیش‌بینی‌هایی که قرار است در اواخر این ماه منتشر شود، دفتر کابینه دولت، پیش‌بینی رشد اقتصادی خود برای سال مالی‌ای که از آوریل آغاز می‌شود را احتمالا از ۱.۴ درصد فعلی به دو درصد اصلاح می‌کند.

این روزنامه ادامه می‌دهد: پیش‌بینی رشد برای سال مالی کنونی هم، احتمالا از ۱.۵ درصد کنونی بیشتر خواهد شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، این پیش‌بینی‌ها به عنوان پایه‌ای برای تخمین درآمدهای مالیاتی و آماده‌سازی بودجه دولتی سال آینده مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
مهر
ارسال دیدگاه