کد خبر:61708
پ
روحانی

حضور رئیس‌جمهور در مجلس برای تقدیم لایحه بودجه

رئیس جمهور ایران برای تقدیم لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در جلسه علنی مجلس حاضر شد و از متبلور شدن تمام وعده‌های دولت در لایحه بودجه سال آینده خبر داد.

رئیس جمهور ایران برای تقدیم لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در جلسه علنی مجلس حاضر شد و وعده داد که تمام وعده‌های دولت در لایحه بودجه ۹۷ متبلور شده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، رئیس جمهور ایران، صبح امروز، نوزدهین روز آذر ماه، برای تقدیم لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در جلسه علنی مجلس حاضر شد.

حسن روحانی در ابتدای سخنان خود، ایام میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) و ماه ربیع المولود را به نمایندگان مجلس شورای اسلامی و ملت ایران تبریک گفت و از تقدیم اولین بودجه دولت دوازدهم در موعد قانونی ابراز خرسندی کرد.

رییس جمهور بودجه سالانه کشور را برشی از برنامه چهار ساله دولت عنوان کرد و گفت: چهارچوب اصلی تمام وعده‌های اصلی دولت دوازدهم در انتخابات در لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور متبلور شده است.

رییس دولت دوازدهم اظهارکرد: امیدواریم طبق آیین‌نامه مجلس در روند بررسی‌های ۴۰ روزه بودجه در اواخر دی ماه شاهد بررسی این لایحه در صحن علنی مجلس باشیم و تا آغاز دهه فجر (دوازدهم بهمن) این لایحه در اختیار دولت به صورت قانون قرار گیرد.

روحانی همچنین گفت: لایحه بودجه ۹۷ کاملا متفاوت با بودجه سال‌های گذشته است و در واقع در این لایحه بودجه به خوبی روشن شده که بودجه یک لیست درآمدی و هزینه‌ای تنها نیست.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، رئیس‌جمهور بودجه سال ۹۷ را به معنای آغاز اجرای برنامه‌های دولت دوازدهم دانست.

انتهای پیام///

منبع
اخبار صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 11 =

کلید مقابل را فعال کنید