کد خبر:61874
پ
حمید
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد خبر داد

اختصاص ۶۲ میلیارد تومان برای طرح رونق تولید در یزد

شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان یزد، ۶۲ میلیارد ریال برای ۴۵ طرح رونق تولید و اشتغال در نظر گرفته است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان، ۶۲ میلیارد تومان برای ۴۵ طرح رونق تولید و اشتغال استان یزد اختصاص یافته است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، «حمیدرضا نصیری‌زاده» در پایان نشست شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۲۵ مصوبه کارگروه زیربنایی و طرح‌های اشتغالزایی براساس ترکیب وضعیت بیکاری افراد تحصیل کرده و اشتغال بانوان به تصویب اعضا شورای برنامه‌ریزی استان یزد رسیده است.

وی افزود:‌ در این نشست مقرر شد مطابق ماده شش قانون الحاق دو، دستگاه‌ها بتوانند نسبت به تغییر کاربری اموال غیرمنقول خود برای کمک به طرح‌های نیمه تمام اقدام کنند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد در ادامه گفت: ۶۲ میلیارد تومان اعتبار از سوی شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان به ۴۵ طرح رونق تولید و اشتغال اختصاص یافته است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، این مقام مسئول در پایان با اشاره به تخصیص شش میلیارد و دویست میلیون تومان اعتبار جرائم رانندگی به استان، خاطرنشان کرد: اعتبار جذب شده از جرائم راهنمایی و رانندگی به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان برای کمک به عمران و آبادانی آن‌ها اختصاص یافت.

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه