کد خبر:61424
پ
۳۳baf4df521ce27a670e85954dd96a5e_XL

ورود دو شرکت خصوصی به پست

مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران از صدور مجوز ورود دو اپراتور در بخش خصوصی برای فعالیت در این شرکت خبر داد.

مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران از صدور مجوز دو شرکت خصوصی برای فعالیت در این شرکت خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، حسین نعمتی در همایش روز مجلس که به همت نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس و با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی در نور برگزار شد، با اشاره به جایگاه ویژه مجلس گفت: مجلس با وظیفه نظارتی و قانونگذاری که برعهده دارد، می تواند برای همیشه کشور را بیمه کند.

وی با اشاره به اینکه امروز مجلس شورای اسلامی وظیفه خطیری در پیش دارد، افزود: اگر مجلس شورای اسلامی بتواند در قانونگذاری اقدامات موثری را در مورد مسائل مختلف کشور به خصوص شرایط اقتصادی داشته باشد می تواند مشکلات کشور را برطرف کند.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: مجلس و دولت می توانند با همدلی و وفاق بسیاری از مشکلات را برطرف کنند.

ورود دو شرکت خصوصی به پست

نعمتی گفت: قانون شرکت ملی پست سه تا چهار سال معطل مانده و عملا با سردرگمی مواجه بود اما نمایندگان مجلس شورای اسلامی این موضوع را در دستور کار قرار دادند و امروز قانون مجلس شورای اسلامی در خصوص شرکت پست کاملا دارای چشم اندازی مناسبی است و می تواند برای آینده کشور مفید باشد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: مجوز دو اپراتور بخش خصوصی صادر شده است و اقداماتی در این راستا انجام شد که ثمره آن می تواند برای مردم خدمات در دسترس و صادقانه همراه با قیمت ارزان و با کیفیت باشد.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع
ارسال دیدگاه