کد خبر:61356
پ
نشان ملی کیفیت خدمات و مسئولیت پذیری برای بانک صادرات ایران

اعطا ۲نشان ملی کیفیت‎خدمات و مسئولیت‌پذیری به بانک صادرات

بانک صادرات ایران در چهارمین اجلاس مشترک توسعه کیفیت ساختمان، حمل و نقل، راه و شهرسازی با اهدای ٢ نشان ملی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

بانک صادرات ایران در چهارمین اجلاس مشترک توسعه کیفیت ساختمان، حمل و نقل، راه و شهرسازی با اهدای ۲نشان ملی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، چهارمین اجلاس مشترک توسعه کیفیت ساختمان، حمل و نقل، راه و شهرسازی با حضور جمعی از مسئولان کشوری از جمله مشاور رئیس جمهور و رئیس شورای مناطق آزاد، نمایندگان مجلس، مدیران سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی، بانکها و بیمه ها در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

اعطا ۲نشان ملی کیفیت‎خدمات و مسئولیت‌پذیری به بانک صادرات

در این اجلاس مشترک توسعه کیفیت ساختمان، حمل و نقل، راه و شهرسازی از بانک صادرات ایران به پاس مسئولیت پذیری و ارائه خدمات با کیفیت در حوزه های مورد توجه در این اجلاس، با اعطای ۲نشان ملی «نشان طلایی پاسخگویی و مسئولیت پذیری در ارائه خدمات بانکی» و «نشان ملی توسعه کیفیت خدمات در صنعت بانکداری» قدردانی به عمل آمد.

شایان ذکر است، بانک صادرات ایران در راستای اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب و همگام با سیاست های دولت محترم مبنی بر لزوم فعال سازی ظرفیت های بالقوه تولیدی در بنگاه های کوچک و متوسط طی سال ٩۵ و نیمه سال ٩۶ با استفاده از امکانات موجود ١۵ هزار و ١٧۶ فقره تسهیلات بالغ بر ۶۴ هزار و ۵٨۵ میلیارد ریال به کارآفرینان، صنعتگران و متقاضیان پرداخته و مشارکت موثری در این زمینه داشته است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، بانک صادرات ایران طی همین مدت در جهت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و با هدف اشتغالزایی و خروج از رکود ٢۴١ هزار فقره تسهیلات به ارزش بیش از ٢۴۴ میلیارد و ٣١١ میلیون ریال به بنگاه های تولیدی بزرگ در بخش های صنعت، معدن و کشاورزی اعطا کرده است.

انتهای پیام///

منبع
بانک صادرات ایران
ارسال دیدگاه