کد خبر:61285
پ
وزیر اقتصاد

تقدیر وزیر اقتصاد از اقدام نظام بانکی درخصوص زلزله‌زدگان

وزیراقتصاد و دارایی از اقدام مشترک خلاقانه و خیرخواهانه نظام بانکی در خصوص مردم زلزله زده کرمانشاه قدردانی کرد.

وزیر اقتصاد و دارایی از اقدام مشترک خلاقانه و خیرخواهانه نظام بانکی در خصوص مردم زلزله زده کرمانشاه قدردانی کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، پس از رخداد زلزله سهمگین در غرب کشور، مدیران عامل شبکه بانکی در نشست مشترکی که در محل چهارسوق مالی بانک پارسیان با حضور معاونین بانک مرکزی برگزار شد، به پیشنهاد دکتر پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان و رئیس کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی و اجماع حاضرین در تصویب این پیشنهاد تصمیم به تخصیص بخشی از هزینه های تبلیغاتی خود به بازسازی مناطق آسیب دیده از زلزله گرفتند.

تقدیر وزیر اقتصاد از اقدام نظام بانکی درخصوص زلزله‌زدگان

در آن نشست همچنین گزارش تفصیلی از کمک‎های شبکه بانکی به مناطق زلزله‌زده شامل خدمات گوناگون از جمله خدمات بیمارستانی تا اهدای کمک‌های نقدی کارکنان شبکه بانکی ارائه شد .

متن پیام تقدیر وزیر اقتصاد و دارایی به شرح ذیل می باشد:

 

تقویم عمر ماست جهان، هر چه می کنیم 

بیرون زدفتر کهن سال و ماه نیست

مدیران عامل محترم بانک ها و موسسات مالی و اعتباری

سلام علیکم

با عنایت به تصمیم مشترک بانک های دولتی و خصوصی در ارتباط با تخصیص بودجه چاپ تقویم و سررسید سالانه برای کمک به آسیب دیدگان زلزله اخیر کرمانشاه، بدین وسیله از تصمیم مدبرانه و ارزشمند شما به مصداق حدیث شریف “من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق” ارج نهاده چرا که بهترین اوقات تقویم زندگی انسان، عمریست که در راستای همدلی و کمک به همنوع سپری می شود.

موفقیت شما در راه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

 

ایام مستدام

مسعود کرباسیان
 

انتهای پیام///

منبع
بانک صادرات ایران
ارسال دیدگاه