کد خبر:61242
پ
۸۲۳۴۹۵۶۲-۷۱۲۵۳۹۸۲

برگزاری نشست صاحب‌نظران صنعتی و دانشگاهی

صاحب نظران دانشگاهی و صنعتی مصادف با روز پژوهش، اولین نشست سالانه مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور را برگزار خواهند کرد.

صاحب‌نظران صنعتی و دانشگاهی مصادف با روز پژوهش، اولین نشست سالانه مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور را برگزار خواهند کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، مصادف با روز پژوهش، فناوری و صنعت در هفته پژوهش صاحب‌نظران صنعتی و دانشگاهی با هدف آسیب‌شناسی وضعیت ارتباط با صنعت در دانشگاه‌ها، بررسی، تدوین و یکسان‌سازی آئین‌نامه‌ها و قوانین مناسب برپا می شود.

محور نشست صاحب‌نظران صنعتی و دانشگاهی

همچنین به اشتراک گذاری تجارب دانشگاه‌ها و مراکز علمی‌ در خصوص گسترش ارتباط با صنعت، بررسی نظرات و پیشنهادات دانشگاهها و دستگاه‌های اجرایی از دیگر اهداف این نشست محسوب می شود.

این نشست با حضور اساتید، صاحبنظران، سیاستگذاران، مدیران و مجریان عرصه علم و فناوری همراه خواهد بود.

همچنین در این نشست پنل تخصصی با عنوان «فرصت های پیش روی کشور در حوزه ارتباط با صنعت و دانشگاه» با حضور معاونان پژوهش و فناوری وزارت علوم و معاونت پژوهشی وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی برگزار می شود.

در ادامه از طرحهای صنعتی دانشگاهی برگزیده دستگاه های اجرایی و طرحهای صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و کارفرمایان برگزیده صنعتی تقدیر به عمل خواهد آمد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، مصادف با روز پژوهش، فناوری و صنعت در هفته پژوهش صاحب‌نظران صنعتی و دانشگاهی با هدف آسیب شناسی وضعیت ارتباط با صنعت در دانشگاه ها، بررسی، تدوین و یکسان سازی آئین نامه ها و قوانین مناسب برپا می شود. 

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع
ارسال دیدگاه