کد خبر:60984
پ
Reza-Zarrab-arrested-in-US2

بررسی حساب‌های بانکی فعالان اقتصادی ایرانی در ترکیه

نایب رئیس اتاق بازرگانی ارومیه: با مطرح شدن مجدد پرونده رضا ضراب و دادخواستى که علیه معاون مدیر عامل هالک بانک ترکیه تشکیل شده است، ترکیه دوباره حساب بانکی اشخاص ایرانى که موجودی بالایى دارند یا تراکنش بانکی‌شان زیاد است را بررسى مى‌کند.

نایب رئیس اتاق بازرگانی ارومیه: با مطرح شدن مجدد پرونده رضا ضراب و دادخواستى که علیه معاون مدیر عامل هالک بانک ترکیه تشکیل شده است، ترکیه دوباره حساب‌های بانکی اشخاص ایرانى که موجودی بالایى دارند یا تراکنش بانکی‌شان زیاد است را بررسى مى‌کند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، “علی دیلمقانیان”نایب رئیس اتاق بازرگانی ارومیه، در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به بررسی پرونده رضا ضراب در آمریکا گفت: در حال حاضر مهم‌ترین رویداد خبری در ترکیه دادگاه رضا ضراب در آمریکا است و تقریبا تمام رسانه‌های این کشور و فعالان سیاسى و اقتصادى ترکیه به این موضوع مى‌پردازند.

بررسی حساب‌های بانکی فعالان اقتصادی ایرانی در ترکیه

وی ادامه داد: چند سال پیش که تحریم‌های اقتصادی ایران شدت زیادی داشت، حساب افراد ایرانی که در ترکیه فعالیت اقتصادی داشتند و موجودى حساب‌های بانکی یا تراکنشى بالا داشتند بررسى مى‌شد.

دیلمقانیان تصریح کرد: اکنون با مطرح شدن مجدد پرونده رضا ضراب و دادخواستى که علیه معاون مدیر عامل هالک بانک ترکیه تشکیل شده است، ترکیه دوباره حساب‌های بانکی اشخاص ایرانى که موجودی بالایى دارند یا تراکنش بانکی‌شان زیاد است را بررسى مى‌کند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، نایب رئیس اتاق بازرگانی ارومیه در پایان گفتگو اشاره داشت: با توجه به اینکه در این پرونده اسامى مقامات بلند پایه ترکیه مطرح است وسواس بیشترى در بررسی ها اعمال شده است.

انتهای پیام///

منبع
ایلنا