اخبار برگزیده

کد خبر:60603
پ
سد
استاندار فارس:

انتقال آب از سد درودزن به شیراز پروژه‌ای حیاتی است

خط انتقال آب از سد درودزن به شیراز پروژه‌ای حیاتی است که اگر اجرایی نشود با مشکلات فراوان مواجه می‌شویم.

استاندار فارس گفت: خط انتقال آب از سد درودزن به شیراز پروژه‌ای حیاتی است که اگر اجرایی نشود با مشکلات فراوان مواجه می‌شویم.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، اسماعیل تبادار در بازدید از روند اجرای پروژه تصفیه‌ خانه و خط دوم انتقال آب از سد درودزن به شیراز با تاکید بر اهمیت بهره‌برداری هر چه سریع‌تر از این پروژه، افزود: خط انتقال آب از سد درودزن به شیراز، پروژه‌ای بزرگ و حیاتی برای کلانشهر دو میلیون نفری شیراز محسوب می‌شود که در صورت انجام نشدن آن شاهد ایجاد مشکلات متعددی در حوزه آبرسانی خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های آبرسانی اهمیت و جایگاه حیاتی در عمران و آبادانی دارند، خاطر نشان کرد: این پروژه‌ها پس از اتمام و بهره‌برداری حیات و زندگی را به ارمغان می‌آورند.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه همه مسئولان ذیربط از جمله شهرداری‌های شیراز و صدرا، فرمانداران سپیدان و شیراز، سازمان آب منطقه‌ای و… باید تلاش، همت، همدلی و همکاری مضاعفی در راستای ادامه روند اجرای این پروژه به کار گیرند، خواهان همکاری و پیگیری همه نمایندگان شیراز در مجلس برای اختصاص بودجه و تامین سایر اعتبارات مورد نیاز این پروژه مهم شد.

اسماعیل تبادار ضمن تاکید بر تلاش جدی برای اتمام پروژه در زمان تعیین شده از مسئولان آبفای شیراز خواست برنامه‌ریزی تامین آب شیراز در تابستان آینده را با دو نگاه اتمام این پروژه و بدون پایان یافتن آن انجام داده و برای هر شرایطی راهکار و نقشه راه مناسبی طراحی و تدوین کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، استاندار فارس در پایان با اشاره به اینکه قرارگاه خاتم‌ الانبیا به عنوان پیمانکار این پروژه دارای امکانات بسیار خوب و یکی از کارسازترین مجموعه‌های کشور است، ابراز امیدواری کرد با همکاری دستگاه‌های اجرایی و مجری پروژه نواقص احتمالی نیز باعث توقف کار نشود.

انتهای پیام///

منبع
مهر