کد خبر:60614
پ
رنگ

استفاده از مواد رنگی برای جلوگیری از تخریب پارچه

موادی رنگی و ضد آب برای پوشش دادن سطوح و مصنوعات پارچه‌ای تولید شده که از تخریب، خورندگی‌های محیطی، رطوبتی و حرارتی جلوگیری می‌کند.

موادی رنگی و ضد آب برای پوشش دادن سطوح و مصنوعات پارچه‌ای تولید شده که از تخریب، خورندگی‌های محیطی، رطوبتی و حرارتی جلوگیری می‌کند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، محققان در یک شرکت دانش‌بنیان موفق به تولید مواد رنگی و ضد آب برای پوشش دادن سطوح و مصنوعات پارچه‌ای شدند که از تخریب و خورندگی‌های محیطی و رطوبتی حرارتی جلوگیری می‌کند.

شرکت دانش‌بنیان فعال در زمینه تولید مواد رنگی و رزین موفق به تولید رنگ‌ها و پوشش‌های ضد آب برای سطوح و مصنوعات پارچه‌ای شده است.

این رنگ‌های ضد آب باعث استحکام و طول عمر، جلوگیری از تخریب و خورندگی‌های محیطی و رطوبتی حرارتی می‌شود.

خاصیت ضد اسیدی و قلیایی و مقابله با اشعه U.v و پیشگیری از خورندگی‌های یون‌های مخرب کلر از جمله مزایای این محصول تولید شده به شمار می‌رود.

از این رنگ‌ها می‌توان در تمام سطوح پارچه‌ای بهره برد. استفاده از رنگ ضد آب قابل استفاده روی سطوح مختلف در شرایط آب و هوایی و محیطی مختلف، شرایط رطوبتی قابل استفاده است.

همچنین این رنگ‌ها باعث استحکام و پیوستگی سطح شده که همین ویژگی منجر به کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، محیط‌های صنعتی و عمومی، سطوح با مقاومت مکانیکی بالا و … می‌توانند از این محصول بهره‌برداری کنند. استفاده از این رنگ‌های ضد آب باعث می‌شود سطح تغییر رنگ و کیفیت نداده و در برابر اشعه یو.وی مقاومت از خود نشان دهد.

انتهای پیام///

منبع
مهر
ارسال دیدگاه