اخبار برگزیده

کد خبر:59897
پ
انار صادراتی آگرو

بسته‌بندی ؛ حلقه تکمیل‌کننده زنجیره تبلیغات

بسته‌بندی حلقه تکمیل‌کننده زنجیره تبلیغات است و بسته‌بندی صادراتی صرفا به معنی زرق و برق بیشتر نیست.

بسته‌بندی حلقه تکمیل‌کننده زنجیره تبلیغات است و بسته‌بندی صادراتی صرفا به معنی زرق و برق بیشتر نیست.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، تبلیغات از ابزار اصلی بازاریابی است و بسته‌ بندی حلقه تکمیل‌کننده زنجیر تبلیغات است. بسته‌ بندی اهمیت فزاینده‌ای از نفوذ به بازارهای پر رقابت امروزی دارد. در طراحی بسته‌بندی کالاهای صادراتی, توجه به بازارهای مصرف، قدرت خرید مردم در این بازارها و فرهنگ و سلیقه آن‌ها ضروری است.

دیدگاهی وجود  دارد که “بسته‌بندی صادراتی” یعنی زرق و برق آن بیشتر باشد در حالی که بسته‌بندی صادراتی به دلایلی باید متفاوت باشد. این تفاوت دلایلی کاملا تکنیکی و تاکتیکی دارد. زمانی که صحبت از صادرات می‌کنیم، باید بعد مسافرتی توجه کنیم.

بنابراین دور بودن مقصد خود باعث می‌شود تغییراتی روی نوع مواد، نوع سیستم تکنولوژی و یا سیستم حمل و نقل انجام شود. یک کالا ممکن است به گونه‌ای طراحی شود که در صد کیلومتر اول ضعف خود را نشان دهد اما درصد کیلومتر بعدی ضعف ناشی از بسته‌بندی کاملا آشکار شود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، برای نفوذ در بازارهای رقابتی پرتقاضا، تمام عرضه‌کنندگان کالاهای مشابه به ویژگی‌های بسته‌ بندی مناسب و شکیل توجه دارند، آنان که نسبت به این امر دقت نداشته باشند از بازار خارج خواهند شد. مدیران تولید و بازاریابی با هماهنگی و تلاش مشترک خود و درک اصول فرهنگی بازارهای فروش می‌توانند بسته‌ بندی‌هایی مبتکر ارائه دهند که در افزایش فروش کالا و به حداکثر رساندن سود واحد تولیدی موثر باشد.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۹۵

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳

منبع
پویا هنر
ارسال دیدگاه