کد خبر:59786
پ
قیمت

قیمت دلار به ۴۱۳۷ تومان رسید

قیمت دلار در بازار آزاد افزایش یافت و به ۴۱۳۷ تومان رسید، بازار تهران علاوه بر این شاهد رشد نسبی قیمت انواع سکه بود.

قیمت دلار در بازار آزاد افزایش یافت و به ۴۱۳۷ تومان رسید، بازار تهران علاوه بر این شاهد رشد نسبی قیمت انواع سکه بود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز چهارشنبه، قیمت انواع سکه از رشد نسبی برخوردار بود؛ در همین راستا محمد کشتی‌آرای، رئیس اتحادیه طلا و جواهر در گفتگو با خبرنگاران، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید را یک میلیون و ۳۶۶ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: این عدد نسبت به روز گذشته حدود ۳۵۰۰ تومان افزایش داشتهف ضمن اینکه دلیل این افزایش نرخ نیز رشد قیمت دلار بوده است.

وی ادامه داد: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، بدون تغییر نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۳۴۲ هزار تومان و نیم سکه با ۳ هزار تومان افزایش ۶۸۳ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر قیمت ربع سکه را ۳۸۳ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی را ۲۶۱ هزار تومان عنوان کرد.

کشتی‌آرای اضافه کرد: قیمت هر اونس طلا با حدود دو دلار افزایش نسبت به روز گذشته ۱۲۹۶ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۲۸ هزار و۸۰۰ تومان است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، براساس این گزارش، قیمت انواع ارز نیز در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با رشد چشمگیری همراه بوده به طوری که نرخ هر دلار با ۲۷ تومان افزایش به  ۴۱۳۷ تومان، پوند با ۵۰ تومان افزایش به ۵۵۹۰ تومان، یورو با ۲۵ تومان افزایش به ۴۹۸۰ تومان، درهم امارات با ۵ تومان افزایش به ۱۱۳۳ تومان و لیر ترکیه به ۱۰۶۰ تومان رسیده است.

 

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۹۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳

منبع
مهر
ارسال دیدگاه