کد خبر:59577
پ
بانک

پرداخت سپرده‌های بیش از یک میلیارد ریالی افضل‌توس

سپرده‌گذاران تعاونی منحله افضل‌توس که مبلغ سپرده آن‌ها بیش از یک میلیارد ریال است، می‌توانند طبق جدول زمان‌بندی مراجعه کرده و حداکثر، یک میلیارد ریال دریافت کنند.

پرداخت حداکثر یک میلیارد ریال به اشخاصی که مجموع مانده سپرده‌های آن‌ها در تعاونی منحله افضل‌توس بیش از این مبلغ است، از ۱۱ آذر ماه آغاز می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، سپرده‌گذاران این تعاونی منحل‌شده می‌توانند طبق جدول زمان‌بندی و با به ‌همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی و دفترچه یا گواهی سپرده، به شعب افتتاح‌کننده حساب خود در تعاونی اعتبار افضل‌توس‌ (در حال تصفیه) مراجعه کنند.

پس از شناسایی، ارزیابی و انتقال بقیه دارایی‌های تعاونی مذکور و دریافت مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح درباره نحوه تعیین تکلیف موجودی سایر سپرده‌گذاران، مراتب اطلاع‌رسانی می‌شود.

بانک آینده از سپرده‌گذاران خواسته است برای جلوگیری از تراکم و ازدحام در شعب تعاونی اعتبار افضل‌توس تنها در تاریخ‌های تعیین شده به شعب مراجعه کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، بانک آینده مرداد ماه سال جاری با مصوبه شورای پول و اعتبار مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌های تعاونی منحله افضل‌توس را عهده‌دار شد؛ تعیین تکلیف سپرده‌گذاران این تعاونی با موجودی حداکثر یک میلیارد ریال از هفته گذشته آغاز شد و اکنون افرادی که بیش از این مبلغ در حساب خود دارند، می‌توانند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برداشت داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۹۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه