کد خبر:59466
پ
مسکن
رئیس پژوهشکده بیمه تاکید کرد

ضرورت افزایش تقاضای عمومی برای مسکن باکیفیت

ریسک‌های فاجعه آمیز طبیعی و انسانی اهمیت بسیار بالایی دارد و تقویت زیرساخت‌ها مستلزم افزایش تقاضای عمومی نسبت به مسکن باکیفیت و امن است.

ریسک‌های فاجعه‌آمیز طبیعی و انسانی اهمیت بسیار بالایی دارد و تقویت زیرساخت‌ها مستلزم افزایش تقاضای عمومی نسبت به مسکن باکیفیت و امن است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، رئیس پژوهشکده بیمه با بیان اینکه مردم باید بر ریسک‌های ناشی از حوادث، واقف باشند، گفت: تقاضای عمومی نسبت به مسکن باکیفیت و امن باید افزایش یابد.

امیر صفری در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران گفت: ریسک‌های فاجعه آمیز طبیعی و انسانی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و این موضوع چالش امروز جامعه ایران است، به خصوص با توجه به اینکه ایران یک کشور حادثه خیز به لحاظ حوادث طبیعی بوده و البته با حوادث انسانی همچون پلاسکو، پتروشیمی بوعلی، قطار سمنان و پالایشگاه تهران نیز مواجه شده‌ایم.

رئیس پژوهشکده بیمه افزود: بر این اساس ضرورت دارد تا به موضوع ریسک و مدیریت و کنترل آن پرداخته شود. پس در ایران که کشوری حادثه خیز است، ریسک زلزله، سیل، طوفان، حوادث جاده‌ای و سلامت همواره وجود دارد؛ بنابراین باید روش‌های پیشگیری نیز به مردم آموزش داده شود و مسکن ایمن‌سازی شود.

وی تصریح کرد: باید مشخص کرد که چطور می‌توان از این ریسک‌ها جلوگیری کرد و برای مدیریت بحران راهکار اندیشید. البته جامعه به اندازه کافی به ریسک ناشی از حوادث واقف نیست و اولویتی برای آن قائل نشده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، رئیس پژوهشکده بیمه در پایان تاکید کرد، باید تقاضای جامعه را برای مسکن باکیفیت و امن بالا برد و زیرساخت‌ها و سازه‌های لازم را فراهم کرد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۸۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + شش =

کلید مقابل را فعال کنید