اخبار برگزیده

کد خبر:59266
پ
سیت
مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن خبر داد

محصول سایپا سیتروئن با عنوان سیتروئن نیو C3 به بازار می‌آید

مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن، از تولید سیتروئن نیو c3، اولین محصول تولیدی این شرکت در اردیبهشت‌ماه سال آینده خبر داد.

مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن، از تولید سیتروئن نیو c3، اولین محصول تولیدی این شرکت در اردیبهشت‌ماه سال آینده خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، فریبرز شهباز در مراسم رونمایی اولین محصول سیتروئن در ایران اظهار کرد:‌ سه محصول سیتروئن، در کاشان تولید خواهد شد که متناسب با آن خطوط تولید در حال بازسازی است.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ میلیون یورو سرمایه‌گذاری برای تولید و توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش این محصولات انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: تولید سایپا ۱۱۱ در سایپا سیتروئن‎نیو متوقف و به تهران منتقل شده است تا در زمینه تولید محصولات سیتروئن متمرکز شویم.

مدیر عامل شرکت سایپا سیتروئن ، با بیان اینکه تولید سیتروئن‎نیو C۳ از اواخر ۲۰۱۶ در اروپا آغاز شده است خاطر نشان کرد: تولید این خودرو با ۲۰ درصد ساخت داخل آغاز شده و در طی یک سال بعد از آن به ۳۵ درصد داخلی‌سازی خواهد رسید.

وی با بیان اینکه بر روی لیست اولیه‌ای برای صادرات محصولات سیتروئن‎نیو  تولیدی در ایران برنامه‌ریزی کرده‌ایم، خاطر نشان کرد: خاورمیانه و آفریقای شمالی جزو هدف‌های اصلی ما برای صادرات است.

سیتروئن‎نیو جدیدترین مدل هاچبک C3 را معرفی کرد. این خودرو بر پایه‌ی جدیدترین پلتفرم این شرکت فرانسوی ساخته شده است.

درست پس از درز خبر رونمایی سیتروئنC3 در مطبوعات اروپایی، این شرکت فرانسوی جدیدترین محصول خود را معرفی کرد. هاچبک سیتروئن‎نیو شباهت زیادی به برادر دو قلوی خود یعنی پیکاسو دارد و مانند C4 کاکتوس از زبان طراحی جدید سیتروئن بهره برده است، که شامل طراحی سیستم روشنایی خودرو در سه جبهه‌ی جداگانه در جلوی خودرو است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن در پایان گفت: در این مدت هیچ مشکلی برای انتقال پول و مشارکت با سیتروئن، در پروژه مشترک نداشته‌ایم و فعالیت‌ها طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در حال انجام است.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۷۳

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳

منبع
خبر خودرو
ارسال دیدگاه