کد خبر:59226
پ
بانک+صادرات

اهدای تندیس جشنواره تجلیل از کارآفرینان به بانک صادرات

لوح سپاس و تندیس هشتمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زای کشور به دلیل رویکرد خلاقانه بانک صادرات در حمایت از اشتغال به این بانک اهدا شد.

لوح سپاس و تندیس هشتمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زای کشور به دلیل رویکرد خلاقانه بانک صادرات در حمایت از اشتغال به این بانک اهدا شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، لوح سپاس و تندیس هشتمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زای کشور به دلیل همت عالی و رویکرد خلاقانه و مدبرانه در حمایت از اشتغال و تولید در بنگاه‌های اقتصادی، به بانک صادرات ایران اهدا شد.

هشتمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زای کشور با حضور دکتر عراقچی، معاون وزیر امور خارجه، دکتر منصوری قائم‌ مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر کمالوندی سخنگو و معاون امور بین‌الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی کشور، نمایندگان برخی از بانک‌ها و دیگر سازمان‌های دولتی و خصوصی در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار و از نقش برجسته مدیریت این بانک در حمایت از تولید و اشتغال تجلیل شد.

مجموعه بانک صادرات ایران در جشنواره تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زای کشور به دلیل همت ویژه در حمایت از کار، تولید و اشتغال حائز رتبه برتر شد به نحوی که مدیرعامل این بانک در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تبیین شده از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و با هدف اشتغالزایی و خروج از رکود موفق به دریافت لوح سپاس و تندیس اشتغال‌زایی سال ٩۶ گردید.

گفتنی است، بانک صادرات ایران به بنگاه‌های تولیدی بزرگ در بخش‌های صنعت و معدن و همچنین کشاورزی طی ١٨ ماه منتهی به پایان شهریور ماه امسال ٢۴١ هزار فقره تسهیلات جمعا به مبلغ ٢۴۴ میلیارد و ٣١١ میلیون ریال پرداخت کرده است و در همین مدت این بانک همگام با سیاست‌های دولت مبنی بر لزوم فعال‌سازی ظرفیت‌های بالقوه تولیدی بنگاه‌های کوچک و متوسط با استفاده از امکانات موجود، ١۵هزار و ١٧۶ فقره تسهیلات بانکی جمعا به مبلغ ۶۴ میلیارد و ۵٨۵ میلیون ریال پرداخته و مشارکت موثری دراین زمینه داشته است.

علاوه براین، طی مدت ١٨ ماهه مورد اشاره، این بانک در جهت حمایت و ایجاد واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی مبلغ ١٢۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات بلندمدت ارزی و ریالی به ٨٩ طرح بزرگ کشوری اختصاص داده که طی سنوات آتی به تدریج به بهره‌برداری خواهند رسید. از جمله این موارد می‌توان به طرح‌های آلومینیوم جنوب، پتروشیمی‌های سبلان و دنا، توسعه نفت و گاز صبای کنگان، نیروگاه افق توسعه خلیج فارس و… اشاره نمود.

شایان ذکر است، بانک صادرات ایران در ١٠٠ روز اول دولت دوازدهم با هدف حمایت از بنگاه‌های تولیدی واشتغال‌زایی و خروج از رکود بالغ بر ١٢ هزار و ٣٧٧ میلیارد ریال در بخش‌های مختلف صنعت، معدن و کشاورزی تسهیلات پرداخت کرده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، در ادامه مراسم هشتمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زای کشور، لوح تقدیر با امضای دکتر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، به همراه تندیس زرین کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور به حمیدرضا رهبر، رئیس اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران به نمایندگی از مدیرعامل این بانک اعطا شد.

 

 

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۹۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳

منبع
بانک صادرات
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید