کد خبر:58964
پ
حراج

حراج سکه برای از بین بردن حباب قیمتی

قیمت سکه به صورت کاذب بالا رفته و بانک کارگشایی برای از بین بردن حباب قیمتی به وجودآمده اقدام به حراج این کالا کرده است.

قیمت سکه به صورت کاذب بالا رفته و بانک کارگشایی برای از بین بردن حباب قیمتی به وجودآمده اقدام به حراج سکه کرده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، قیمت سکه به صورت کاذب بالا رفته و بانک کارگشایی برای از بین بردن حباب قیمتی به وجودآمده اقدام به حراج سکه کرده است.

مدیر عامل بانک کارگشایی از حراج سکه ‌های تمام بهار و نیم بهار آزادی در این بانک برای جلوگیری از حبابی شدن بازار سکه از روز شنبه (چهارم آذر ماه) خبر داد.

سیامک سلیمانی با بیان اینکه این حراج سکه بر حسب دستور بانک مرکزی و برای جلوگیری از حبابی شدن بازار سکه از طریق بانک کارگشایی انجام می‌شود، گفت: از فردا سکه‌ها در بسته‌های ۲۰ تایی و بدون محدودیت خرید به متقاضیان عرضه خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه در مرحله نخست عرضه، ربع سکه بهار آزادی حراج نمی‌شود، افزود: حراج سکه‌ های نیم و تمام بهار آزادی تا زمان اعلام بانک مرکزی ادامه خواهد داشت و در مرحله بعدی عرضه نیز، سکه ربع بهار آزادی به حراج اضافه می‌شود.

سلیمانی درباره قیمت سکه‌ها در حراج نیز اعلام کرد: قیمت‌ها ساعت ۱۰ صبح از سوی بانک مرکزی اعلام و عرضه از ساعت ١١ صبح آغاز می‌شود.

وی تاکید کرد: قیمت‌های اعلامی درصدی از قیمت فعلی بازار پایین‌تر خواهد بود و متقاضیان می‌توانند برای شرکت در این حراج حضوری با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی برای پرداخت، به سالن حراج بانک کارگشایی واقع در خیابان مولوی، رو به روی میدان محمدیه مراجعه کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است.

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۹۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳

منبع
اخبار صنایع
ارسال دیدگاه