کد خبر:59144
پ
photo_۲۰۱۷-۱۱-۲۵_۱۴-۵۲-۵۹

امیر صباغ مدیر اقتصادی و سمیه خلوصی مدیر برنامه‌ریزی شد

رئیس هیات عامل ایمیدرو یا صدور احکامی مدیران جدید “اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری” و “برنامه ریزی و نظارت راهبرید” را منصوب کرد.

رئیس هیات عامل ایمیدرو یا صدور احکامی مدیران جدید “اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری” و “برنامه ریزی و نظارت راهبرید” را منصوب کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، به نقل از روابط عمومی، مهدی کرباسیان، امیر صباغ را به عنوان مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری و سمیه خلوصی را در جایگاه مدیریت برنامه ریزی و نظارت راهبردی منصوب کرد. صباغ پیشتر مدیریت برنامه ریزی و نظارت راهبردی این سازمان را برعهده داشت.

خلوصی نیز پیش از این کارشناس ارشد دفتر مدیریت و برنامه ریزی بود.

انتصاب یونسیان به عنوان عضو هیات مدیر شرکت ملی فولاد

رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، همچنین حسن یونسیان را به عنوان عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت ملی فولاد ایران منصوب کرد.

کرباسیان این حکم را با در نظر گرفتن ماده ۱۱۰ لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت صادر کرده که در آن یونسیان به نمایندگی از شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت ملی فولاد ایران منصوب شده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، یونسیان در عین حال به عنوان مشاور بازرگانی و تامین مالی رییس هیات عامل نیز منصوب شده است.

یونسیان پیش از این مدیریت اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو را برعهده داشت.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۷۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۵

منبع
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران
ارسال دیدگاه