کد خبر:58585
پ
۱۴۸۳۴۲۵۵۲۳۸۱۶۸۶۱۰۰

خسروتاج ابقا شد / دومین معاون شریعتمداری تغییرکرد

مجتبی خسروتاج با حکم وزیر صنعت، در ریاست سازمان توسعه تجارت ایران ابقا شد، او همچنین به‌عنوان معاون صادراتی وزیر نیز منصوب شد.

مجتبی خسروتاج با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت در ریاست سازمان توسعه تجارت ایران ابقا شد. او همچنین به‌عنوان معاون صادراتی وزیر نیز منصوب شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، مجتبی خسروتاج با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان معاون صادراتی وزیر منصوب و در سمت خود به عنوان رئیس سازمان توسعه تجارت ایران ابقا شد.

در بخشی از متن حکم محمد شریعتمداری خطاب به مجتبی خسروتاج آمده است:

 «با توجه به سوابق علمی و عملی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در عرصه‌های مختلف مدیریتی و تجاری خصوصا در حوزه صادرات به موجب این حکم به سمت «معاون صادراتی وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در نظر داشتن اهمیت بسزای توسعه تجارت در شاخص‌های اقتصادی، بازاریابی و عرضه پایدار محصولات تولیدی صادرات‌محور به بازارهای هدف و اعمال کنترل و نظارت بر واردات محصول با تاکید بر حمایت و رقابت‌پذیری تولیدات داخلی و تشکیل و حمایت از کنسرسیوم‌های تجاری و صادراتی و تشکل‌های صنفی و استفاده از نظرات و دیدگاه‌های صاحب‌نظران و فعالان این عرصه و نیز بهره‌گیری از فرصت‌های دیپلماسی تجاری و با تامین امکانات حمایت از صادرات غیرنفتی با همکاری و تعامل سازنده‌ای که سایر معاونان محترم و رؤسای سازمان‌های تابعه با شما معمول خواهند داشت، شاهد بروز تحولات اساسی در این حوزه و تداوم رونق تولید و کسب‌وکار و ایجاد اشتغال مولد و دائم و دستیابی به ایجاد و استمرار تراز مثبت تجاری کشور باشیم.»

 

امیدوارم با اتکال به درگاه حضرت حق و در سایه توجهات ائمه طاهرین (سلام الله علیهم) در انجام وظیفه خطیر که به عهده دارید موفق و مؤید باشید.

محمد شریعتمداری

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۷۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۵

منبع
اقتصاد آنلاین
ارسال دیدگاه