اخبار برگزیده

کد خبر:58481
پ
۴b031697-9b97-49a0-9df5-879db63619d7

انتصاب مدیرعامل جدید سایپا

«محسن قاسم جهرودی» با حکم وزیر صنعت، به سمت مدیرعامل جدید سایپا منصوب شد.

«محسن قاسم جهرودی» با تصویب هیأت مدیره این گروه خودروسازی، به عنوان مدیرعامل جدید سایپا منصوب شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، علیرضا بادکوبه با اعلام این خبر، عنوان کرد: جهرودی دانش آموخته مهندسی مکانیک از دانشگاه امیرکبیر است که پیش از این در ایساکو و ساپکو سابقه مدیریت داشته است و مدیرعاملی شرکت‌های ریخته گری آلومینیم و یاتاقان بوش را نیز در کارنامه خود دارد. 

علیرضا بادکوبه نیز که تاکنون به عنوان عضو موظف هیات مدیره سایپا فعالیت می‎کرد به عنوان رییس هیات مدیره انتخاب و جایگزین سید ابریشمی در این سمت می شود. بادکوبه دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی و متولد سال ۱۳۴۲ است.

طبق گزارش مرکز اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، وی اظهار کرد: جهرودی آشنا به فضای خودروسازی کشور است و انتظار می رود که بتواند در ارتقای کیفی محصولات، رضایت مشتریان و بهره گیری از فناوری‌های روز خودروسازی با همدلی هزاران کارشناس و کارگر این مجموعه خودروسازی مؤثر واقع شود. 

کارنامه کاری «محسن قاسم جهرودی»

شایان ذکر است که در کارنامه کاری جهروری سمت هایی مانند مدیر عامل و رییس هیأت مدیره شرکت یاتاقان بوش ایران متعلق به گروه صنعتی ایران خودرو (به مدت پنج سال)، مدیرعامل شرکت ریخته گری آلومینیوم ایران خودرو به مدت پنج سال، قائم مقام ساخت و خودکفایی مدیرعامل شرکت ساپکو، عضو هیات مدیره شرکت ایساکو، عضو هیأت مدیره شرکت رادیاتور ایران متعلق به گروه سایپا و رییس هیات مدیره شرکت لنت پارسیان پیشرو دیده می‌شود.

پیش از این مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا بوده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، جهرودی مدیرعامل جدید سایپا را می‌توان نماینده نسلی از مدیران صنعت خودرو معرفی کرد که در اواخر دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ بسیاری از زیرساخت‌های کنونی صنعت خودرو را بنا نهادند.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۷۳

کد اپراتور: ۳۱۴۶۵

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه