اخبار برگزیده

کد خبر:58488
پ
رهبر
رهبر معظم انقلاب در بازدید از روستاهای زلزله‌زده:

امیدواریم زمین‌لرزه بهانه بهبود وضع روستاهای منطقه شود

رهبر معظم انقلاب ضمن ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان زلزله غرب کشور، اظهار امیدواری کرد که این واقعه بهانه‌ای برای تخفیف مشکلات روستاهای منطقه باشد.

رهبر معظم انقلاب، در دیدار از مردم روستای زلزله‌زده کوئیک ضمن ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان زمین‌لرزه، اظهار امیدواری کرد که این زمین‌لرزه بهانه‌ای برای تخفیف مشکلات روستاهای منطقه باشد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، رهبر معظم انقلاب در جمع مردم روستای زلزله‌زده کوئیک در خصوص تخفیف مشکلات روستاهای کرمانشاه، بیان داشتند: ان‌شاءالله خدا بر دل‌های شما آرامش و صبر و سکینه‌ی خودش را نازل کند.

ایشان خاطرنشان کردند: مشکلات شما زیاد است؛ قبل از زمین‌لرزه هم زیاد بوده، زمین‌لرزه هم به این‌ها افزوده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین ساعات صبح روز دوشنبه برای بازدید از مناطق زلزله‌زده به صورت سرزده وارد کرمانشاه شدند.

رهبر انقلاب اسلامی ابتدا در شهر سرپل ذهاب حضور یافتند و از مناطق خسارت‌دیده بازدید کردند.

ایشان سپس در جمع مردم داغدار و مصیبت‌زده سرپل ذهاب حاضر شدند و دقایقی در جمع آنان سخنرانی کردند.

رهبر معظم انقلاب، خطاب به مردم خاطرنشان کردند: بسیار مایل بودم که در زمان شادی دل‌ها و خرمی زندگی به شهر شما مردم مهربان و باوفا بیایم نه در شرایطی که دچار غم و بلا و چنین مصیبت شدیدی هستید.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابراز همدردی با یکایک دل‌های داغدار در شهرها و روستاهای آسیب‌دیده، افزودند: با غم شما، دل‌های ما پر از غم و افکار ما نیز گرفتار شد.

ایشان با اشاره به مقاومت و ایثار و ایستادگی مردم استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کردند: این اولین باری نیست که شهر شما مردم صبور و مهربان و شهرهای اطراف آن دچار چنین مشکلاتی شده است بلکه شما در دوران جنگ تحمیلی نیز محکم و استوار، مردانگی و استقامت و پهلوانی خود را در مقابل درد و رنج‌ها نشان دادید و امروز نیز نشان خواهید داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، رهبر معظم انقلاب در پایان اظهار امیدواری کرد که ان‌شاءالله این زمین‌لرزه بهانه‌ای بشود برای اینکه مشکلات این روستا و روستاهای پیرامون و منطقه‌ی کرمانشاه، تخفیف پیدا کند.

 

 

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۸۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳