اخبار برگزیده

کد خبر:58501
پ
کرباسیان
وزیر امور اقتصاد و دارایی خبر داد

آغاز اعطای تسهیلات بانکی به زلزله‌زدگان غرب کشور

هفت بانک برای پرداخت تسهیلات به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه مشخص و سهمیه آن‌ها نیز تعیین شده و از امروز، روند پرداخت تسهیلات در این بانک‌ها آغاز شد.

هفت بانک برای پرداخت تسهیلات به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه مشخص و سهمیه آن‌ها نیز تعیین شده که از امروز، روند پرداخت تسهیلات در این بانک‌ها آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، مسعود کرباسیان روز گذشته در جلسه ستاد بحران استان کرمانشاه که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در سرسرای شهدای دولت استانداری برگزار شد در مورد اعطای تسهیلات به زلزله‌زگان غرب کشور افزود: وزارت امور اقتصادی و دارایی مصوبات هیات وزیران در ارتباط با حادثه زلزله کرمانشاه را به بانک‌ها ابلاغ کرده و روند اجرای آن را نیز پیگیری می‌کند.

وی تاکید کرد: بانک‌ها نباید روند اجرای مصوبات هیات وزیران در ارتباط با زلزله کرمانشاه را به تاخیر بیاندازند.

کرباسیان تصریح کرد: روند اجرای مصوبات هیات دولت به صورت ویژه از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی پیگیری می‌شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه از بانک‌ها خواست در زمینه استهمال تسهیلات اعطایی در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه نیز همراهی و همکاری کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، وزیر امور اقتصاد و دارایی در پایان راجع به معافیت مالیاتی برای مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه گفت: برای این موضوع جلسه‌ای در وزارتخانه تشکیل و با حضور مسئولان و کارشناسان مربوطه موضوع مطرح و پیگیری خواهد شد.

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۹۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳

منبع
مهر