کارآفرینی در خانه با سرمایه اندک

کارآفرینی در منزل – کسب و کار خانگی

کارآفرینی در خانه موضوعی است که امروزه ذهن بسیاری از افراد جامعه را به خود درگیر کرده است. همگام با پیشرفت تکنولوژی و هم‌چنین افزایش مشکلات معیشتی، این موضوع هر روز جدی‌تر از روز قبل شده و بسیاری از افراد از مرد و زن به دنبال راه‌اندازی کسب‌وکاری در منزل می‌باشند. برخی تصور می‌نمایند که برای شروع کار و کارآفرینی در منزل احتیاج به سرمایه هنگفتی دارند، ما در این مقاله چند ایده کارآفرینی در خانه را خدمت شما ارائه می‌دهیم که نیاز به سرمایه اندکی داشته و تنها نیاز به استفاده حداکثری از استعدادهایتان دارد.

ساخت باغ شیشه‌ای (تراریوم) در منزل

امروزه با گسترش زندگی آپارتمان‌نشینی و کم‌شدن فضای باز در زندگی افراد، میل به طبیعت و دیدن گل و گیاه بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. بنابراین چنان‌چه شما علاقه به ساخت باغ شیشه‌ای یا تراریوم داشته باشید، می‌توانید از محل معرفی و فروش این محصولات، در فضای مجازی به درآمد خوبی دست پیدا نمایید. در ادامه مختصری از روند انجام این کار به همراه سرمایه لازم را شرح می‌دهیم.

برای ساخت تراریوم ابتدا باید گل و گیاهی که از رشد نسبتاً سریع برخوردار است انتخاب نمایید. به عنوان مثال کاکتوس‌ها گزینه خوبی برای ساخت تراریوم می‌باشند. سرمایه لازم برای این کارآفرینی در خانه به شرح ذیل برآورد شده است که البته تحت تأثیر تورم ممکن است کمتر و یا بیشتر از این مبالغ باشد.

– خرید گیاهی مانند کاکتوس ۱۵ هزار تومان
– خرید ظرف شیشه‌ای ۲۵ هزار تومان
– خرید خاک مورد نیاز ۱۰ هزار تومان
– خرید تزئینات مورد نیاز تراریوم ۱۰ هزار تومان

کل هزینه تقریبی لازم برای ساخت یک تراریوم ۶۰ هزار تومان می‌باشد و قیمت فروش این محصول در بازار تقریباً ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد. شما با فروش هر تراریوم ۴۰ هزار تومان سود بدست می‌آورید.

کارآفرینی در خانه با ساخت عروسک

یکی از کارهای هنری که امروزه با استقبال بسیار زیادی از سوی بازار روبرو می‌باشد، ساخت عروسک‌های پارچه‌ای و روسی می‌باشد. در صورتی‌که از ساخت عروسک لذت می‌برید، بهتر است ایده عروسک‌سازی را برای کارآفرینی در خانه جدی بگیرید. برخی وسایل مورد نیاز و سرمایه لازم برای ساخت هر عروسک پارچه‌ای به شرح ذیل می‌باشد:

– خرید پارچه ۵ هزار تومان
– خرید الیاف ۵ هزار تومان
– خرید موی عروسک ۵ هزار تومان
– خرید وسایل جانبی مانند روبان، رنگ گواش، چشم، نخ و… ۵ هزار تومان

شما برای ساخت یک عروسک روسی و یا پارچه‌ای بدون احتساب چرخ خیاطی و میز کار تقریباً ۲۰ هزار تومان هزینه می‌کنید و در بازار می‌توانید آن را بین ۵۰ هزار تا ۷۰ هزار تومان به فروش برسانید که حداکثر ۵۰ هزار تومان سود شما از فروش هر عروسک خواهد بود.

کار با کامپیوتر در منزل

امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی امکان انجام دورکاری و انجام انواع کارهایی که نیاز به یک کامپیوتر دارد در منزل فراهم می‌باشد.

کارآفرینی در منزل – کسب و کار خانگی

تنوع کارآفرینی در خانه با استفاده از رایانه بسیار زیاد است و ارتباط مستقیم با توانایی‌های شما در کار با رایانه دارد. برخی از لیست کارهایی که می‌توانید با یادگیری آن، در منزل کار خود را با کامپیوتر شروع نمایید به شرح ذیل می‌باشد:

– تایپ
– محتوانویسی
– برنامه‌نویسی
– گرافیک و طراحی لوگو
– فتوشاپ
– ساخت ویدئو برای آپارات و یوتیوب
– تبلیغات در شبکه‌های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و…
– پشتیبانی وب‌سایت
– ترجمه کتاب و مقالات

لیست کارهایی که شما می‌توانید تنها با داشتن یک رایانه، لپ‌تاپ و یا تلفن همراه هوشمند به انجام و درآمدزایی از آن بپردازید بسیار وسیع می‌باشد. بهتر است برای این کار علایق خود را شناخته و آموزش‌های لازم را کسب نمایید تا در مدت زمان کمی به درآمد میلیونی دست پیدا نمایید.

ساخت زیورآلات در منزل

یکی دیگر از کارهای بسیار آسان که با استفاده از آن می‌توانید کارآفرینی در خانه داشته باشید ساخت جواهرات و زیورآلات بدلی می‌باشد. سرمایه زیادی برای انجام این کار نیاز ندارید. روند شروع و انجام این کار به شرح ذیل می‌باشد:

– دیدن آموزش‌های لازم با عضویت در کانال‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی برای ساخت بدلیجات و زیورآلات شامل تاج سر، دستبند، گردنبند، گوشواره و…
– خرید مواد اولیه جهت ساخت جواهرات و…
– آموزش نحوه تبلیغات و فروش محصولات در فضای مجازی

شما برای انجام این کار در منزل به سرمایه اولیه‌ای در حدود ۱۰۰ هزار تومان نیاز خواهید داشت.

چرم دوزی در خانه

چرم دوزی و ساخت انواع کیف و کفش چرمی از جمله کارهایی است که امروزه به عنوان کارآفرینی در خانه بسیار از آن استقبال شده است و بازار فروش محصولات چرمی نیز پر رونق بوده و مشکلی از این بابت وجود ندارد. برای شروع این کار، ابتدا میزان علاقه و نیاز خود را به کار خانگی بسنجید و بعد از ارزیابی‌های لازم می‌توانید چرم دوزی در منزل را به عنوان یک حرفه خانگی شروع نمایید. برای شروع این کار در ابتدا به سرمایه‌ای در حدود ۵۰۰ هزار تومان نیاز خواهید داشت که بعد از حدود شش ماه تا یک‌سال خواهید توانست به درآمد خوبی حاصل از این کار دست یابید. روند شروع این کار نیز همانند ساخت بدلیجات بوده و قبل از هر چیز شما باید آموزش‌های لازم را در این باره کسب نمایید. سپس مواد اولیه را که چند ابزار ساده و چرم می‌باشد را تهیه نمایید. محصولات خود را نیز با ایجاد کانال و یا وب‌سایت در فضای مجازی جهت فروش تبلیغ کنید. استمرار و پشتکار می‌تواند موفقیت شما و کسب درآمد دائمی از چرم دوزی را تضمین نماید.

پیشنهاد ویژه

مواردی که جهت کارآفرینی در خانه ذکر شد تنها بخشی از صد‌ها ایده کار در منزل می‌باشد و نهایتاً این شما هستید که باید با توجه به علاقه، استعداد، بازار تقاضا و میزان سرمایه اولیه‌ای که دارید، کار خانگی خود را انتخاب و با پشتکاری که از خود نشان می‌دهید، آن را گسترش خواهید داد. البته اگر به دنبال راه‌اندازی کار کارگاهی در خانه هستید ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.

دستگاه جوپوستکن خانگی پاداشی
بهترین کار تولیدی در خانه، اشتغال و درآمد خانوار ایرانی

جو و گندم محصولاتی هستند که هنگام برداشت دارای پوست می‌باشند. دستگاه پوست‌گیر جو و گندم یک دستگاه صنعتی است که با برق‌های خانگی کار نمی‌کند. ما در کارخانه پاداشی نوع بهینه‌سازی شده جهت استفاده با برق تک فاز را ساخته‌ایم؛ به نحوی که شما با حداقل هزینه می‌توانید صاحب یک کسب‌وکار خانگی ارزان قیمت شوید. آسانی کار با دستگاه یکی از مزیت‌های آن است.

مشاهده فیلم کارآفرینی در خانه

دستگاه کارگاهی پوست‌گیر گندم و جو پوست‌کن خانگی
دستگاه کارگاهی پوست‌گیر گندم و جو پوست‌کن خانگی دستگاهی پرسود برای کسب و کار خانگی

 

این دستگاه بهترین نوع اشتغال و کارآفرینی خانگی است و شما با سرمایه‌ای معقول سود بسیار مناسبی می‌توانید به دست آورید. کار با این دستگاه بسیار راحت و سهل است.

سرمایه مورد نیاز: ۳۹ میلیون تومان
فضای مورد نیاز: ۲ تا ۵ متر مربع
قابلیت کار با برق خانگی: بله
سقف سود روزانه: ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان
کیفیت فرآوری: قابل رقابت با نمونه‌های کارخانه‌ای

این شاهکار می‌تواند درآمدی فوق‌العاده ایده‌آل برای خانوارها ایجاد کند. با این دستگاه حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ کیلو می‌توانید در روز جو و گندم و در صورت نیاز برنج پوست‌کنی نمایید و با فرض هزار تومان دستمزد یا سود، روزانه ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان درآمد می‌توانید کسب کنید. اگر صد هزار تومان را برای هزینه‌های برق و مکان و… در نظر بگیرید باز هم سود بسیار مطلوبی برای شما خواهد ماند و با ۳۹ میلیون روزانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان سود خالص می‌توانید کسب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه با ما در ارتباط باشید.
۰۹۱۴۴۵۱۵۸۳۷
۰۹۹۰۴۴۷۷۰۰۸

همراه اول