نمایندگی فروش نرم افزار حسابداری در شیراز

نمایندگی نرم افزار حسابداری

شیراز از قدیم‌الایام شهری گردشگری و صنعتی بوده‌است، به همین دلیل تجارت و خرید و فروش در شهر شیراز از اهمیت بالایی برخوردار است. هر کجا که خرید و فروش مطرح باشد پای ثابت آن یک نرم افزار حسابداری خوب و معتبر می‌باشد. بنابراین وجود شرکت‌هایی که ارائه دهنده نرم افزار حسابداری در شیراز هستند از اهمیت دوچندانی برخوردار است.

در زیر به معرفی نرم افزار حسابداری سپیدار و همکاران سیستم می‌پردازیم، نرم افزاری که طی ۱۵ سال اخیر سهم بزرگی از بازار برنامه‌های حسابداری را به خود اختصاص داده است.

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

سپیدار سیستم محصول شرکت راهکاران سیستم، نرم افزاری یکپارچه برای کسب و کار‌های کوچک و متوسط است این برنامه که در حوزه‌های بازرگانی، خدماتی، پیمانکاری و تولیدی تهیه شده است و می‌تواند نیاز‌های مالی و حسابداری اغلب کسب و کار‌ها را رفع کند و به کار آن‌ها سرعت ببخشد.

نمایندگی نرم افزار حسابداری

ویژگی‌های نرم افزار سپیدار سیستم

  • جامعیت نرم افزار: یکی از ویژگی‌هایی که یک نرم افزار حسابداری باید داشته باشد جامعیت است به این معنا که در پوشش یک نرم افزار حسابداری مباحثی همچون مالی، دارایی، لجستیک، انبارداری و... گنجانده شده باشد.

  • امنیت نرم افزار: نرم افزار‌های حسابداری باید از امنیت قابل قبولی برخوردار باشند زیرا مهم‌ترین بخش هر مجموعه ای مباحث مالی آن مجموعه است و اگر نرم افزار‌های استفاده‌شده در حوزه‌های مالی از امنیت پایینی برخوردار باشد می‌تواند آسیب زیادی به کسب و کار وارد کند.

  • گزارش‌گیری دقیق و هوشمند: همیشه خروجی کار از همه مراحل پیشینی از اهمیت بالاتری برخوردار است، نرم افزار‌های حسابداری نیز از این مهم مستثنی نیستند. یکی از ویژگی‌های شاخص نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم خروجی و گزارش‌گیری دقیق و باکیفیت به همراه فاکتور‌های مهم است.

  • پشتیبانی بی‌نقض: وجود یک تیم قوی و با تجربه در راستای پشتیبانی می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که هرگاه با مشکلی روبه‌رو شدید با یک تماس تلفنی ساده آن را حل کنید.

  • آموزش رایگان: از ویژگی‌های بسیار خوب شرکت همکاران سیستم آموزش رایگان نرم افزار سپیدار سیستم پس از خرید این نرم افزار است. بنابراین با خیال راحت می‌توانید این نرم افزار را تهیه کنید و آموزش آن را رایگان تحویل بگیرید.

بسته‌های نرم افزاری سپیدار سیستم

سپیدار سیستم بسته‌های مختلف نرم افزاری متناسب با کسب و کار شما تولید و طراحی کرده است که در زیر به معرفی مختصر این بسته‌ها می‌پردازیم.

نمایندگی نرم افزار حسابداری

بسته تولیدی

یکی از مشکلات تولیدکنندگان محصولات مبحث قیمت‌گذاری است، گاهی اوقات قیمت‌گذاری روی اجناس به صورتی است که باعث می‌شود تولیدکننده وارد ضرر شود. سپیدار سیستم در بسته تولیدی علاوه بر نرم افزار حسابداری به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی روی محصولات تولیدی خود قیمت‌گذاری کنید. هم‌چنین می‌توانید به تفکیک هر کالا، سود یا زیان فروش آن کالا را برآورد کنید.

بسته خدماتی

بسته خدماتی نیز علاوه بر دارا بودن نرم افزار حسابداری، این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید فاکتور خدماتی تعریف و صادر کنید. بر این اساس می‌توانید برای مشتریان خود کالاهایی متفاوت با قیمت‌های مختلفی عرضه کنید. بسته خدماتی سپیدار با ۵ سیستم حسابداری، دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد، دارایی ثابت و فروش خدماتی می‌تواند نیاز‌های مشتریان کوچک و متوسط را برآورده کند.

بسته بازرگانی

بسته بازرگانی به شما امکان مدیریت موجودی انبار را در هر لحظه می‌دهد، بر این اساس که اگر موجودی انبار شما به میزان نقطه سفارش رسید به شما اطلاع دهد. این بسته بسیار مناسب فروشگاه‌هایی با تنوع محصولی بسیار بالاست. بسته بازرگانی سپیدار با ۶ سیستم حسابداری، دریافت و پرداخت، مشتریان و فروش، تأمین‌کنندگان و انبار، دارایی ثابت و حقوق و دستمزد می‌تواند نیاز شرکت‌های بازرگانی کوچک و متوسط را برطرف کند.

بسته پیمانکاری

یکی از مشکلات پیمانکاران محاسبه بهای تمام‌شده هر پروژه یا قرارداد پیمانکاری است. پارامتر‌های مختلفی بر بهای تمام‌شده هر پروژه پیمانکاری دخیل است که این نرم افزار با امکانات بالا و دقیق می‌تواند این کار را برای شما در کوتاه‌ترین زمان انجام دهد. بسته پیمانکاری سپیدار با ۵ سیستم حسابداری، دارایی ثابت، دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد پاسخگوی شرکت‌های پیمانکاری متوسط و کوچک می‌باشد.

جهت تهیه نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم همین حالا می‌توانید به درسا سافت نمایندگی سپیدار در شیراز مراجعه نمایید.

نرم افزار حسابداری همکاران سیستم

شرکت همکاران سیستم با بیش از ۳۰ سال تجربه در عرصه تولید نرم افزار‌های حسابداری و مالی اقدام به تولید نرم افزار حسابداری راهکاران همکاران سیستم کرده است.

این نرم افزار مناسب کسب و کار‌های بزرگ طراحی شده است و می‌تواند انواع نیاز‌های حسابداری، انبارداری، لجستیک، مالی و انواع گزارش‌گیری‌های متعدد را در خود جای دهد. یکی از ویژگی‌های مثبت این نرم افزار حسابداری امکان اتصال بخش‌های مختلف شرکت به یکدیگر است و دیگر نیاز به استفاده از چند نرم افزار برای سر و سامان دادن مسائل مالی و حسابداری و... شرکت نیست. در زیر به معرفی برخی از محصولات همکاران سیستم می‌پردازیم.

نرم افزارهای ERP راهکاران همکاران سیستم

ERP مخفف عبارتEnterprise resource planning یا همان سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمان است. منابع می‌تواند شامل نیروی انسانی، مواد اولیه، سرمایه، دارایی و هر آنچه سازمان در اختیار دارد، باشد.

نرم افزار‌های ERP راهکاران به شما این امکان را می‌دهد که با زیر نظر قراردادن وجوه مختلف کسب و کار بهترین و دقیق‌ترین اطلاعات سازمانی را در پیشبرد اهداف شرکت در اختیار مدیران قرار دهید و در نتیجه سودآوری بیشتر و عملکرد بهتری از کسب و کار را شاهد باشید.

راهکاران شامل سیستم‌های مدیریت تولید، سیستم‌های مالی، سیستم‌های خرده فروشی، سیستم‌های فروش، سیستم‌های پخش، سیستم‌های سرمایه انسانی، سیستم‌های تدارکات و لجستیک، سیستم‌های حسابداری و مدیریت، راهکار هوشمند تجاری و سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار است و شما می‌توانید بر مبنای نیاز خود یک یا چند نرم افزار این شرکت را انتخاب کنید.

نرم افزارهای ابری راهکاران ابری همکاران سیستم

با توجه به این‌که شرکت همکاران سیستم همیشه در حوزه کاری خود پیشتاز بوده امروزه نیز با توسعه نرم افزارهای ابری توانسته نیاز‌های شرکت‌ها را در بستر ابری یا همان cloud فراهم آورد.

راهکاران ابری به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق بستر اینترنت بتوانید مجموعه نرم افزار‌های حسابداری، مالی، فروش، لجستیک، پخش، انبارداری، منابع انسانی و... را فراهم کنید و به آسانی و به دور از دردسر‌ها و هزینه‌های سرور و سخت افزار، بهترین و امن‌ترین نرم افزار‌ها را برای شرکت خود فراهم آورید.

نمایندگی نرم افزار حسابداری

برای اطلاع بیشتر از نرم افزار‌های راهکاران همکاران سیسستم کافیست با نمایندگی همکاران سیستم شیراز در تماس باشید تا هم از تخفیف‌های این شرکت مطلع شوید و هم از مشاوره رایگان خرید این نرم افزار برخوردار شوید.

جمع‌بندی

نرم افزار حسابداری برای هر مجموعه کوچک، متوسط یا بزرگی از اهمیت بالایی برخوردار است و معمولاً شرکت‌ها برای خرید نرم افزار حسابداری دقت زیادی را بکار می‌گیرند. سپیدار سیستم و همکاران سیستم با بیش از ۳۰ سال تجربه و سابقه در این حوزه بی تردید جزو بهترین و با کیفیت‌ترین نرم افزار‌های حسابداری است. برای خرید این مجموعه نرم افزار‌های حسابداری کافیست با شماره ۳۲۳۶۱۱۵۰ – ۰۷۱ تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول