کامل‌ترین نرم‌افزار مدیریت مستندات تحت وب

نرم‌افزار مدیریت مستندات تحت وب

اکثر سازمان‌ها در قسمت‌های مختلف سازمان خود مدارک و مستندات زیادی را در قالب کاغذ یا فایل تولید می‌کنند. روز‌به‌روز برحجم و تعداد این مستندات افزوده می‌شود. از این‌رو نیاز آن‌ها به یک نرم‌افزار مدیریت مستندات که بتوانند این مدارک را در آن ثبت و نگهداری نمایند افزایش می‌یابد. در این‌جا قصد داریم برخی از ویژگی‌های یک نرم‌افزار مدیریت مستندات خوب را بیان کنیم.

نرم‌افزار مدیریت مستندات چیست؟

نرم‌افزار مدیریت مستندات که به اختصار آن را DMS (Document Management System) می‌نامند. این نرم‌افزار توانایی دیجیتال‌سازی تمام اسناد و مدارک سازمانی را دارد. اعم از مدارک و مستندات فنی و مهندسی، مدارک حقوقی و مستندات پرسنلی و… .

این سیستم توانایی کنترل و مدیریت مستندات را با ابزارهای مختلف به شما می‌دهد. در سیستم مدیریت مستندات شما می‌توانید کلیه مدارک و مستندات خود را ثبت نمایید و آن‌ها را مدیریت نمایید.

قابلیت‌ها و امکانت نرم‌افزار مدیریت مستندات یگانه

– ایجاد شناسنامه اطلاعاتی برای مدارک و مستندات
– درج و ثبت کلیه اطلاعات و داده‌های مدارک مستندات
– بارگذاری و پیوست بی‌نهایت فایل
– پشتیبانی از انواع مختلف فرمت‌های فایل (تصویر، صوت، فیلم، اتوکد و…)
– مدیریت گردش مستندات
– بررسی تاریخچه تغییرات مدارک و مستندات
– مدیریت فعالیت‌های کاربران در سیستم مدیریت مستندات
– تعیین سطح دسترسی برای کاربران
– و…

مزایای نرم‌افزار مدیریت مستندات:

نرم‌افزار مدیریت مستندات دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد که برخی از آن‌ها را بیان می‌کنیم. از جمله این مزایا می‌توان به بهبود بهره‌وری، صرفه‌جویی در زمان و هزینه اشاره کرد.

  • سیستم مدیریت مستندات تحت وب:

یکی از مهمترین و اصلی‌ترین مزیت‌هایی که سیستم مدیریت مستندات یگانه دارد این است که کاملا تحت وب می‌باشد. هم‌چنین به راحتی بر روی موبایل و تبلت در دسترس می‌باشد. بدون محدودیت در زمان و مکان به مستندات خود دسترسی خواهید داشت.

  • جستجوی سریع

امکان جستجوی سریع روی مدارک و مستندات با چند کلیک ساده در نرم‌افزار مدیریت مستندات برای شما فراهم شده است.

  • گردش مستندات

امکان ارجاع و گردش مدارک و مستندات در سیستم مدیریت مستندات به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی مستندات را بین یکدیگر به گردش دربیاورید. یا همزمان چند کارشناس روی یک سند کارهای مختلف انجام دهند.

  • امنیت اطلاعات

تمام راهکارهای حفظ اطلاعات در این سیستم رعایت شده است. هم‌چنین با تعیین سطوح دسترسی مختلف برای کاربران می‌توانید سطح امنیت اطلاعات را بالا ببرید.

  • فرم‌ساز حرفه‌ای در سیستم مدیریت مستندات:

یک فرم‌ساز حرفه‌ای و زیبا برای شما طراحی شده است تا بتوانید با استفاده از آن انواع فرم‌های مورد نیاز سازمان خود را طراحی و به گردش در بیاورید.

جمع‌بندی و قیمت نرم‌افزار مدیریت مستندات

اگر قصد دارید از یک سیستم مدیریت مستندات تحت وب و حرفه‌ای با امکانات جذاب و پشتیبانی عالی در سازمان خود بهره‌مند شوید و این سیستم را یک شرکت خبره و با تجربه در محل سازمان شما استقرار و آموزش دهد وارد وب‌سایت https://yeganehsoft.com شوید و روی دکمه درخواست دمو کلیک کنید. یا با شماره ۲۲۴۶۶۷۴۸ و ۲۲۴۶۹۴۹۰ – ۰۲۱ تماس بگیرید و درخواست مشاوره و بازدید نمایید.

همراه اول