فیلیمو، تفریحی سنتر یا نماوا: کدام به‌صرفه‌تر است؟

 

فیلیمو، تفریحی سنتر یا نماوا

دانلود فیلم و سریال در بازار سایت‌های فیلم به یک بحث رقابتی تبدیل شده تا جایی که برخی سایت‌های فیلم برای کسب بازدید بیشتر اقدام به منتشر کردن فیلم‌های غیرقانونی می‌کنند. به گفته دبیر شورای عالی دانلود غیرقانونی فیلم تفاوتی با بالارفتن از دیوار مردم ندارد.

فیلیمو، تفریحی سنتر یا نماوا

دانلود رایگان فیلم و سریال ایرانی

رسانه تفریحی سنتر یکی از سایت‌های دانلود فیلم و سریال به صورت قانونی جزء اولین و برترین سایت‌ها در ترغیب کاربران به سمت و سوی دانلود قانونی فیلم‌ها است. جدیدترین فیلم و سریال‌های نمایش خانگی در این سایت به‌صورت کاملاً قانونی ارائه می‌شود. در جدیدترین طرح رسانه تفریحی سنتر تحت عنوان (دانلود رایگان فیلم ولی قانونی) با همکاری آپرا و با رضایت تهیه‌کنندگان آثار، برخی فیلم‌ها و سریال‌های جدید به‌صورت رایگان و تا ۵ کیفیت متفاوت قابل دسترسی است. تماشای آنلاین فیلم و سریال در تفریحی سنتر لذت بخش است، چرا که ترافیک نیم بها در نظر گرفته و از این بابت نیازی به نگرانی برای حجم اینترنت خود نباشید. برای دانلود فیلم جدید و فیلم‌های قانونی و رایگان به آدرس این وب‌سایت به نشانی tafrihicenter.ir مراجعه کنید.

فیلیمو، تفریحی سنتر یا نماوا

دانلود سریال‌های جدید ایرانی

معرفی سریال‌های نمایش خانگی سال ۱۴۰۰

شاید بهترین سریال ۱۴۰۰ متعلق به سریال جیران باشد، جیران که نام اصلی او خدیجه خانم تجریشی است ملقب به فروغ السلطنه (درگذشته ۱۲۷۶ قمری)، یکی از همسران محبوب و اولین سوگلی ناصرالدین‌شاه قاجار، پادشاه ایران بود. این سریال به کارگردانی حسن فتحی که سریال پیشین او به نام شهرزاد که هنوز که هنوز است سریالی به کیفیت آن در نمایش خانگی تولید نشده است. سریال دیگر که از نظر مخاطب و سلیقه‌ی عام مورد توجه قرار خواهد گرفت، سریال گیسو، ملکه گدایان، سیاوش، میخواهم زنده بمانم، خوب بد جلف، هم‌رفیق و شب‌های مافیا به پخش خود ادامه خواهد داد.

سریال‌های جدید در رسانه‌های فیلیمو، تفریجی سنتر، آپارات و نماوا منتشر می‌شوند. اما تنها رسانه‌ای که تمام سریال‌ها را قرار می‌دهد، تفریحی سنتر می‌باشد، که برای دنبال‌کردن سریال‌های نمایش خانگی باید ماهیانه بیشتر ۶۰ هزارتومان فیلیمو و ۶۰ هزارتومان نماوا تهیه کنید. که با دانلود قانونی فیلم و سریال‌های مورد علاقه در رسانه تفریحی سنتر حداکثر ماهانه ۱۰۰ هزارتومان است. برای دانلود سریال‌های شبکه خانگی به رسانه تفریحی سنتر مراجعه فرمایید.

همراه اول