فروش انواع پارچه پرده‌ای در فروشگاه قماشین

قماشین بزرگترین فروشگاه اینترنتی پارچه و لوازم خرازی می‌باشد. فروشگاه قماشین با قدمتی ۵۰ ساله مشغول به‌کار می‌باشد و حضور در عرصه اینترنت حدود ۱۰ سال می‌باشد. بیشتر پارچه‌هایی که در فروشگاه قماشین به فروش می‌رسد توسط این شرکت بافته و تکمیل می‌شود. پارچه‌هایی که در فروشگاه قماشین بافته می‌شود دارای تنوع رنگبندی بسیار بالایی می‌باشد و در عرض‌های مختلف بافته و تکمیل می‌شود. قماشین به غیر از پارچه پرده‌ای به بافت و تکمیل پارچه‌های مبلی نیز پرداخته است. قماشین یکی از بزرگ‌ترین کارخانجات بافت و تکمیل کشور را در دست دارد. این پارچه‌ها در نوع خود زبانزد خاص و عام می‌باشند و این پارچه‌ها به هیچ گونه آب‌رفت ندارد و رنگ نمی‌دهد. پارچه‌های پرده‌ای که در فروشگاه قماشین بافته می‌شود در عرض ۳ متر و ۱/۵ متر بافته می‌شود و با نخ‌های بسیار عالی بافته می‌شوند. قماشین تخصص بسیار زیادی در بافت پارچه‌های پرده‌ای دارد. قماشین در قبل فقط به‌صورت عمده و طاقه‌ای و عدلی پارچه‌های پرده‌ای را می‌فروخت ولی به دلیل این‌که حمایت از مصرف‌کننده و خریدار و مشتری داشته باشد، پارچه‌هایش را به‌صورت متری نیز با کمترین تفاوت قیمت نسبت به عمده برای فروش گذاشته است.

پرده سرا قماشین

انواع پارچه پرده‌ای در فروشگاه قماشین

اگر بخواهیم از انواع پارچه‌های پرده‌ای در فروشگاه قماشین نام ببریم، باید به چند دسته تقسیم کنیم. پارچه‌های آستری و حریر و پارچه‌های تور و پارچه‌های مخمل و کتان.

از انواع پارچه حریر اگه قرار باشد نام ببریم باید به پارچه حریر ساده و حریر مونو و حریر ابرنگی و… نام برد که پارچه‌های حریر بافتی نازک دارند و در ضخامت‌های مختلف بافته می‌شوند و به‌طور معمول در عرض ۳ متر می‌باشند.

پارچه‌های مخمل: پارچه‌های مخمل در عرض ۳ متر بافته می‌شوند و در بیشتر مواقع بافتی مخملی مانند دارند و بسیار پارچه‌های لطیفی هستند و اگر بخواهیم از انواع پارچه‌های مخمل نام ببریم باید به پارچه شانل ساده عرض ۳ متر و پارچه هازان ترک و جیر ساده و جیر خاویاری و کالیفرنیا اشاره بکنیم. تمامی این پارچه‌هایی که نام بردیم در عرض ۳ متر بافته می‌شوند و در فروشگاه قماشین و در رنگ‌بندی بسیار بالایی موجود هستند.

پارچه‌های استری: این پارچه‌ها در عرض ۳ متر بافته می‌شوند و به‌طور معمول و به عنوان پشت پرده‌ای استفاده می‌شوند و در رنگ‌بندی بالایی بافته و رنگ می‌شوند. جنس نخ این پارچه‌ها از جنس فلامنت می‌باشد. اصولاً این پارچه‌ها قیمت مناسبی نیز دارند.

پارچه‌های کتان: از پارچه‌های کتان اگه بخواهیم نام ببریم باید به پارچه گونی بافت عرض ۳ متر و پارچه حصیری عرض ۳ متر و پارچه ساتن ساده عرض ۳ نام برد که همگی در فروشگاه قماشین به‌صورت عمده و خرد موجود می‌باشد.

پارچه‌سرا و پرده‌فروشی قماشین

نحوه خرید پارچه پرده‌ای در قماشین

نحوه خرید پارچه از فروشگاه قماشین با دیگر اجناس یک فرق دارد و آن این می‌باشد که حتماً برای خرید پارچه باید به‌صورت آنلاین هزینه پارچه را پرداخت کرد. خرید پارچه می‌تواند به دو صورت حضوری و اینترنتی و آنلاین صورت بگیرد.

اگر قرار باشد مشتری به‌صورت حضوری خرید خود را انجام دهد می‌تواند با مراجعه به آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از امیر بهادر، جنب بانک ملت، پاساژ داد ۱، پلاک ۹۱۶، واحد ۲ خرید خود را انجام دهد و این فروشگاه از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر مشغول به فعالیت می‌باشد و باز هست. در فروشگاه تمامی نمونه پارچه‌ها کالیته پارچه‌ها موجود می‌باشد و مشتری می‌تواند به راحتی خرید خود را انجام دهد. بهتر هست قبل از این که مشتری تشریف بیاورد با شماره‌های ۰۲۱۵۵۳۸۹۴۶۴ و ۰۹۱۲۰۷۷۵۵۶۲ تماس بگیرد.

ولی پیشنهاد مجموعه ما این است که مشتری به‌صورت آنلاین و اینترنتی و تلفنی خرید خود را انجام دهد. برای این کار هم بستر‌های لازم فراهم می‌باشد. فروشگاه قماشین دارای اپلیکیشن iOS و اندروید می‌باشد و دارای وب‌سایت معتبر با نشان اینماد و جواز کسب می‌باشد. اپلیکیشن iOS را می‌توانید از اناردونی و اپلیکیشن اندروید را می‌توانید از سیب اپ با نام ghomashin و قماشین دانلود نمایید و یا این که به وب‌سایت ghomashin.ir و ghomashin.com مراجعه نمایید و خرید خود را انجام نمایید. فروشگاه قماشین مجهز به درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت می‌باشد و این درگاه بسیار برای خرید امن می‌باشد.

زمان ارسال پارچه پرده‌ای در فروشگاه قماشین

مدت ارسال پارچه در فروشگاه قماشین برای شهر تهران حدود یک روز کاری ساعت زمان می‌برد و برای شهرستان و شهرستانی‌های عزیز حدود دو روز کاری زمان می‌برد. به‌طور کلی اجناسی که در سایت موجود می‌باشد در انبار و فروشگاه قماشین نیز موجود هستند و فقط کافیست عمل ثبت سفارش انجام شود تا در زمانی خیلی کم سفارش به دست مشتری برسد.

نحوه ارسال پارچه پرده‌ای در فروشگاه قماشین

نحوه ارسال در فروشگاه قماشین بستگی به این دارد که بار در چه ابعادی قرار باشد برای مشتری ارسال بشود و این‌که مشتری در چه شهری ساکن باشد. اگر مشتری سفارش را برای تهران ثبت کند برای سفارش‌های با وزن بالا و حجم بالا، وانت و خاور در نظر گرفته می‌شود و اگر سفارش در ابعاد کوچک باشد به وسیله تاکسی و موتور انجام می‌شود که اکثراً به وسیله الوپیک و اسنپ و تپسی انجام می‌شود که این‌کار با مشورت با مشتری انجام می‌گیرد.

ولی اگه مشتری در شهرستان سفارش را بخواهد تحویل بگیرد و ثبت کند باز بسته به حجم بار، سفارش‌های با حجم بالا به وسیله باربری و سفارش‌های با حجم پایین‌تر به وسیله پست و تیپاکس به مشتری ارسال می‌شود. در ضمن تمامی سفارش‌ها با دقت بسته‌بندی می‌شوند تا در ارسال به سفارش آسیبی نرسد.

دوخت پرده در فروشگاه قماشین

در فروشگاه قماشین به تازگی علاوه بر فروش پرده به‌صورت عمده دوخت پرده نیز قبول می‌شود و دوخت پرده می‌تواند برای خانه‌ها باشد و یا این‌که برای هتل‌ها و تالار‌ها و یا این‌که برای مدارس و… باشد. برای این‌کار کافیست با شماره‌های قماشین تماس بگیرید و با دادن اندازه پرده‌ها به اپراتور‌های فروشگاه و کارشناسان فروشگاه برای شما محاسبه کنند که چه مقدار پارچه لازم دارید و هزینه دوخت را به شما اعلام کنند. به‌طور کلی دوخت در فروشگاه قماشین به سه صورت پانچ و چین و پلیسه انجام می‌شود.

همراه اول