معرفی فروشگاه اینترنتی محصولات سالم، طبیعی و محلی درکام

محصولات طبیعی و محلی درکام

این روزها بسیاری از مردم به استفاده از محصولات طبیعی و محلی تمایل پیدا کرده‌اند؛ زیرا می‌دانند اکثر مواد غذایی صنعتی، مواد افزودنی دارند و برای سلامتی مضر هستند. هم‌چنین تقلباتی که در انواع مواد غذایی انجام می‌شود، باعث‌شده مردم ترجیح دهند مواد غذایی مورد نیاز خود را به‌صورت مستقیم و بدون واسطه از تولیدکنندگان مطمئن خریداری کنند.

از آن‌جایی که طبیعتاً دسترسی به تولیدکنندگان محلی کار راحتی نیست، بهترین راه خرید از یک مکان قابل اعتماد است که با بهترین و مجرب‌ترین تولیدکنندگان همکاری می‌کند.

فروشگاه اینترنتی درکام و اهدافش

فروشگاه محصولات طبیعی درکام یک فروشگاه اینترنتی مواد غذایی است که برای پیدا کردن بهترین محصولات به شهرها و روستاهای مختلف ایران سفر می‌کند، با تولیدکننده‌ها، باغدارها و کشاورزهای مختلف دیدار می‌کند، در نهایت چند نمونه از محصولات را انتخاب‌کرده و بعد از انجام آزمایش و تست کیفیت‌سنجی روی آن‌ها، باکیفیت‌ترین موارد را انتخاب و به مشتریانش عرضه می‌کند.

تیم درکام فعالیتش را از سال ۹۷ و با محصول چای ایرانی شروع کرد؛ بعدها به مرور محصولاتی مانند برنج ایرانی، روغن حیوانی، عرقیات گیاهی اصل کاشان، زعفران سرگل ممتاز، ارده و شیره، روغن کنجد و روغن ارده به سبد محصولات این فروشگاه اضافه شدند. این فروشگاه در تلاش است که سبد محصولاتش را از این هم وسیع‌تر کند و به یک برند بزرگ و قابل اعتماد تبدیل شود که افراد بتوانند چشم بسته به آن اعتماد کنند.

شما می‌توانید داستان شروع درکام و فرآیند کاری این فروشگاه را در فیلمی که در آدرس زیر قرار دارد، ببینید:

https://www.aparat.com/v/i8Rcz/

چرا از درکام خرید کنیم؟

محصولات درکام

۱) اول اینکه یک تیم خوب، با انگیزه و متعهد پشت این کسب و کار است که کیفیت بالای محصولات و رضایت مشتری برایشان حرف اول را می‌زند.

۲) سبد محصولات این فروشگاه تنوع زیادی دارد و شما می‌توانید از طریق آن به انواع محصولات طبیعی و محلی اصل و باکیفیت دست یابید؛ برای آگاهی از لیست محصولات درکام، کافیست به سایت این فروشگاه به نشانی https://dorkam.com سری بزنید.

۳) سوم این‌که چون درکام محصولات را مستقیماً از کشاورز و تولیدکننده تهیه می‌کند، به دلیل حذف واسطه‌ها، هم کشاورز و تولیدکننده سود بیشتری کسب می‌کنند و هم این‌که شما می‌توانید با هزینه کمتری به محصولات طبیعی و باکیفیت دست پیدا کنید.

۴) این فروشگاه پشتیبانی قوی دارد و اگر در هر یک از مراحل خرید با مشکلی مواجه شوید و یا سؤالی برایتان پیش بیاید، به خوبی شما را راهنمایی خواهند کرد.

۵) و در نهایت پنجمین مورد که به‌طور کامل خیال شما را از بابت کیفیت محصولات این فروشگاه راحت می‌کند، ضمانت بازگشت وجه تا ۷ روز است؛ یعنی اگر شما به هر دلیل از کیفیت محصولی که خریداری کرده‌اید رضایت کافی نداشتید، می‌توانید آن محصول را تا ۷ روز برگردانید و وجه پرداختی خود را به راحتی پس بگیرید.

پس با خرید از فروشگاه درکام این امکان برای شما فراهم است که محصولات باکیفیت و اصل را به‌صورت مستقیم از کشاورز، با قیمت مناسب و بدون زحمت درب منزل خود تحویل بگیرید.

تیم درکام سعی دارد علاوه بر فراهم‌کردن محصولات عالی برای مشتریانش، تجربیات و اطلاعاتی را که طی چند سال در زمینه‌های مختلف به دست آورده‌اند، از طریق ساخت ویدئوهای مختلف و نوشتن مقالات متنوع از طریق سایت درکام به اطلاع افراد برسانند.

شما می‌توانید برای مشاهده این ویدئوها، مطالعه مقالات علمی و آشپزی درکام و هم‌چنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع محصولات و سفارش آن‌ها به سایت درکام به نشانی dorkam.com مراجعه نمایید و این فروشگاه را بیشتر بشناسید.

همراه اول