پرشین الیت | سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

واژه «ارز دیجیتال» این روزها به طور مداوم در فضای مجازی و بعضی از شبکه‌های اجتماعی به چشم می‌خورد. به طور کلی ارز دیجیتال یک ارز الکترونیکی در دسترس است که از نظر ظاهری و نحوه استفاده با ارز‌های فیزیکی تفاوت بسیار زیادی دارد. با توجه به تجربه‌های به‌دست آمده، خرید ارز دیجیتال، یک سرمایه‌گذاری مؤثر و ایمن با سرمایه اندک بوده و برای تمامی افراد با هر شغل و ملیتی امکان‌پذیر است. یکی از مهم‌ترین مباحث موجود در رابطه با ارز‌های دیجیتال، تحلیل سیگنال ارز دیجیتال و شناخت موضوعات مرتبط با آن است. قبل از ورود به این بازار لازم است اطلاعات کافی از طریق مشورت با افراد متخصص، شرکت در کلاس‌های آموزشی و یا مطالعه مقالات و نوشته‌های معتبر به‌دست آورید و با اطمینان خاطر در این بازار سرمایه‌گذاری نمایید.

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

سیگنال ارز دیجتال چیست؟

همان‌طور که گفته شد برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال به تحلیل سیگنال ارز دیجیتال نیاز داریم. به طور کلی معاملات ارز‌های رمزگذاری‌شده در سراسر جهان از سیستم تحلیل سیگنال‌های ارز دیجیتال استفاده می‌کنند. از مهم‌ترین ویژگی این سیگنال‌ها، آسان‌تر شدن تحلیل بازار ارز دیجیتال ‌است. این سیگنال‌ها یکی از قوی‌ترین و قابل اعتمادترین ابزارها برای انجام معاملات موفق ارز دیجیتال هستند.

 اکثر متخصصان این حوزه توصیه می‌کنند که در معاملات خود به نحوی از این سیگنال‌ها استفاده نمایید. انواع مختلفی از سیگنال‌های معاملات وجود دارد، برخی از آن‌ها به صورت سیگنال رایگان ارز دیجیتال و برخی دیگر با پرداخت هزینه مجاز صورت می‌گیرند.

سیگنال‌های معاملات ارز‌های دیجیتال به دو صورت خودکار و دستی ایجاد می‌شوند. سیگنال‌های معاملات خودکار توسط نرم افزارهای تجاری که به وسیله متخصصان آموزش‌دیده، طراحی شده است، صادر می‌شود. آن‌ها از شاخص‌های خاص و مختلفی برای تجزیه و تحلیل اطلاعات گذشته در مورد تغیرات ارز استفاده می‌کنند. به این وسیله می‌توانند از روند‌های آینده در بازار ارزهای دیجیتال آگاه شوند و سیگنال دقیق ارز دیجیتال را ارائه دهند.

سیگنال‌های معاملات دستی از طریق بررسی‌های انجام‌شده توسط معامله‌گران و مترجمان متخصص، به مطالعه‌ بازار ارز دیجیتال برای تشخیص شانس معاملات می‌پردازند. سپس از شاخص‌های ویژه‌ای در نمودارها برای صدور سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال استفاده می‌کنند. برخلاف سیگنال‌های خودکار بازار ارز دیجیتال، سیگنال دستی از دانش و احساسات انسانی استفاده می‌کند.

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

تفاوت سیگنال دستی با سیگنال خودکار چیست؟

سیگنال‌های دستی با سیگنال‌های خودکار تفاوت‌های زیادی دارند و عموماً از معاملات بزرگ‌تر با اهداف سودآور پشتیبانی می‌کنند. در سیگنال خودکار، به طور کلی ممکن است دستورالعمل‌های پیشنهادی، میزان ریسک بیشتری نسبت به سود آوری داشته باشند. سیگنال‌های دستی دستور العمل‌های پیشنهادی را توسط انسان‌ها ارائه می‌دهد و در برابر تغییرات و نوسانات غیرمنتظره بازار بسیار انعطاف‌پذیرتر هستند.

در این نوع از سیگنال‌ها ارائه‌دهندگان و یا به اصلاح «تریدرها» می‌توانند پیشنهادات سودآور‌تری را برای ترید یا معاملات به همراه داشته باشند. در این‌جا لازم است به معنای ترید، به عنوان یکی از اصطلاحات ارز دیجیتال اشاره کنیم. به طور کلی ترید در علم اقتصاد به معنای معامله ‌است و در بازار ارز‌های دیجیتال از این اصلاح به وفور استفاده می‌شود. تریدر‌ها پیشنهاد می‌دهند که معاملات دستی خود افزایش دهید تا فرصت‌های بهتری برای سودآوری بالا و کم بودن ضرر داشته باشید.

از سوی دیگر، سیگنال‌های معاملاتی خودکار ارزها، عنصر انسانی را از معامله خارج‌کرده و بدون هیچ‌گونه وابستگی احساسی، معاملات را پشتیبانی می‌کنند و گاهی اوقات این روش در دنیای تجارت ارزهای دیجیتال گزینه‌ مناسبی به نظر می‌رسد. در این سیگنال‌های مجدداً معاملات پیشنهادی مورد آزمایش و بازبینی قرار می‌گیرند تا سطح اعتماد بالاتری از سیستم را برای خود ایجاد نمایند.

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

رایج‌ترین سیگنال‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال

 همان‌طور که در توضیحات بالا گفته شد، دو نمونه سیگنال دستی و خودکار وجود دارد. هر کدام از این سیگنال‌ها نیز انواع مختلفی دارند. انتخاب نوع سیگنال کمی دشوار است و برای این کار حتماً به اطلاعات بسیار زیادی نیاز خواهید داشت. در این‌جا قصد داریم به‌صورت کلی انواع سیگنال‌های موجود را معرفی کنیم. قبل از معرفی سیگنال‌ها لازم است به تنوع ارز‌های دیجیتال نیز اشاره نماییم. از مهم‌ترین و محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال می‌توان به بیت کوین و اتریوم اشاره کرد. هر کدام از سیگنال‌های ارز دیجیتال برای ارز‌های مختلف متفاوت و گوناگون ‌است. سیگنال بیت کوین با سیگنال خرید و فروش اتریوم تفاوت دارد و لازم است به این موضوع نیز دقت شود.

 انواع سیگنال ارز دیجیتال

– انواع سیگنال‌های ارز دیجیتال به صورت دستی: ساده‌ترین و قدیمی‌ترین انواع سیگنال‌های معاملاتی دستی شامل، سیگنال‌های موجود در گروه‌ها یا جوامع آنلاینِ معامله‌گران و ارائه‌دهندگان سیگنال، وبلاگ‌های معاملاتی و حتی رسانه‌های اجتماعی به ویژه فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام و تلگرام ‌است.
– انواع سیگنال‌های ارز دیجیتال به صورت خودکار: این سیگنال‌ها با استفاده از الگوریتم‌های معاملاتی یا ربات‌های معاملاتی‌ منتشر می‌شوند و خدمات آن‌ها با پرداخت هزینه گفته شده، قابل دسترسی ‌است. این نکات تجاری اغلب توسط منابع مختلف به اشتراک گذاشته می‌شود. برخی از کارگزاران برجسته معاملات ارزهای دیجیتالی، ترکیبی از شبکه‌های معاملاتی اجتماعی مانند eToro و ZuluTrade را ارائه می‌دهند و این نوع از سیگنال‌ها را نیز ارسال می‌کنند.

نحوه انتخاب سیگنال

 اول از همه لازم است با توجه به اهداف خود و روش انجام ترید، سیگنال ارز رمز خود را انتخاب نمایید. همیشه سرویسی را انتخاب کنید که استفاده از آن برای شما آسان باشد و متناسب با خواسته‌های شما باشد. این نکته را باید در نظر داشته باشید که سیگنالی را انتخاب نمایید که برای معاملات مشابه شما پیشنهادات را ارائه می‌دهد و بعد از ارائه، نکات معاملاتی را در طول معامله به خاطر بسپارید.

برای عملکرد بهتر می‌توانید بیش از یک سرویس دریافت کنید. می‌توانید از انواع سیگنال‌های موجود مانند سیگنال‌های اتوماتیک یا خودکار و دستی برای معامله بهتر استفاده کنید. بهتر است هنگامی که بازار بسیار ناپایدار به نظر می‌رسد و زمانی که بازار به آرامی و منطقی در حال حرکت است، از سیگنال‌های خودکار برای دریافت مسیر معاملاتی خود استفاده کنید. سیگنال‌ها به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه وجود دارند و سیگنال ارز رمز رایگان را می‌توانید در کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی جستجو کنید.

سیستم‌های سیگنال‌های تجاری Crypto چگونه کار می‌کنند؟

هر سیستم سیگنال معاملات ارز‌های دیجیتال به شکلی متفاوت کار می‌کند و بر اساس تحقیقات مختلف، معمولاً دو راه اصلی وجود دارد که متخصصان بازار را در ایجاد سیگنال راهنمایی می‌کند.

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

اولین مورد بررسی حرفه‌ای بازار است که شامل تمام اطلاعات قبلی درباره قیمت و روند معامله گران است. برخی از سیگنال‌ها براساس مطالعات کامپیوتری ‌است. یک معامله‌گر متخصص و حرفه‌ای به سیستم خودکار کمک می‌کند تا در شرایط سخت، سیگنال دقیق و مؤثرتری را پیشنهاد دهد. مزیت بزرگ این نوع سیستم خودکار این است که آثار متناقض رفتارهای انسانی را که می‌تواند بر قضاوت فرد تأثیر بگذارد از بین می‌برد.

یکی دیگر از اصطلاحات و موضوعات مربوطه در مورد ارز دیجیتال، سیگنال فیوچرز ارز دیجیتال ‌است. سیگنال فیوچرز یا معاملات آتی همان‌گونه که از نامش پیداست، به صورت لحظه‌ای صورت نمی‌گیرد و با عقد یک توافق‌نامه، در زمان انجام توافق قیمت تعین شده همان است که در قرارداد نوشته شده است. سیگنال خرید ارز دیجیتال به روش پله‌ای از طریق سیگنال فیوچرز ارز دیجیتال صورت می‌گیرد و یک روش بسیار موثر و سودمند ‌است. این روش معامله در صرافی‌های گوناگی انجام می‌شوند. یکی از این صرافی‌ها بایننس ‌است که به عنوان معتبر‌ترین و محبوب‌ترین صرافی در سراسر جهان شناخته می‌شود.

سیگنال فیوچرز بایننس به افراد کمک می‌کند که بهترین دوره‌ معاملاتی خود را برای رشد سودآور تجربه نمایند. صرافی بایننس یک صرافی سودآورد ‌است، به همین دلیل سیگنال فیوچرز بایننس نیز با انجام معاملات سودمند به پیشرفت و سودآوری شما در بازار ارز دیجیتال کمک شایانی خواهد کرد. از دیگر صرافی‌های پرطرفدار، صرافی کوکین ‌است. سیگنال فیوچرز کوکین نیز یکی از بهترین گزینه‌های سیگنال فیوچرز محسوب می‌شود و دسترسی به آن راحت و آسان است.

شت کوین؛ آری یا نه؟!

برای معرفی شت کوین باید بدانید که بر اساس اطلاعات موجود، امروزه بیش از ۵۰۰۰ ارز دیجیتال و ۲۰۰۰۰ نوع بازار مختلف در این زمینه وجود دارد؛ این نشان‌دهنده عظمت و توسعه‌ روز افزون بازار ارزهای دیجیتال ‌است. در این بازار اهمیت دانستن ارزهای ارزشمند و بی‌ارزش که با نام شت کوین شناخته می‌شوند، بسیار زیاد است.

به طور کلی «شت کوین» یکی از جدیدترین مفاهیم ارز دیجیتال است و به ارزهایی اشاره دارد که از ارزش چندانی برخوردار نیستند. ارزش شت کوین‌ها در آینده کاملاً از بین می‌رود و به صفر می‌رسد. این اصلاح در چند سال اخیر با توجه به رشد صعودی تعداد ارز‌ها به وجود آمده است.

شت کوین‌ها ممکن است پرخطر‌ترین و در عین حال سودمند‌ترین سرمایه‌گذاری‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال باشند. قبل از خرید شت کوین باید این احتمال را در نظر بگیرید که ممکن است تمامی پول‌های خود را از دست بدهید. اما با این حال در دو موقعیت احتمالی قرار خواهیدگرفت که شامل:

۱) شت کوین خریداری‌شده توسط شما، قربانی یک کلاهبرداری می‌شود و از بین می‌رود.
۲) ارز شما، یک شت کوین نیست و سودآوری بسیار زیادی برای شما به همراه خواهد آورد.

برای انتخاب سیگنال شت کوین لازم است دقت بسیار بالایی داشته باشید. معمولاً در مورد شت کوین‌ها نکات مثبت بسیار زیادی را برای شما توضیح می‌دهند و افراد را برای خرید آن‌ها ترغیب می‌نمایند. نکته مهم قبل از خرید شت کوین این است که به دنبال نکات منفی بروید تا شت کوین را شناسایی کنید. تصور غلط و رایجی که برای سرمایه‌گذاران کم تجربه ایجاد می‌کنند این است که افزایش قیمت در یک ارز به معنای ارزش بالای آن ارز است. در واقع این تنها یک باور اشتباه است و افزایش قیمت در شت کوین‌ها، حباب محسوب می‌شود.

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

معایب و مزایا ارز دیجیتال

از مهم‌ترین مزایا و فواید ارز دیجیتال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– سرمایه‌گذاری سودآور
– سرعت انتقال بالا
– نداشتن تورم
– غیرمتمرکز بودن
– امنیت بالا
– امکان نقدپذیری سریع
– امکان تبادل با سایر کشور‌های دنیا

علاوه بر مزایا بسیار زیاد ارز‌های دیجیتال، معایبی نیز به همراه دارد که این معایب شامل موارد ذیل است:

– نوسنات شدید قیمت‌ها
– امکان از دست‌دادن سرمایه
– برگشت‌ناپذیری تراکنش‌ها
– نبود ضمانت خرید

با پرشین الیت، حرفه‌ای سرمایه‌گذاری کنید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سیگنال ارز دیجیتال، لازم است به مطالعه مقالات علمی و آموزش‌های اصولی بپردازید. سایت پرشین الیت با فروش انواع سیگنال ارز دیجیتال به روش پله‌ای و مارتینگل، همراه با ۷۲ ساعت (۳ روز) تست وی‌آی‌پی رایگان، شما را در این زمینه یاری می‌رساند. پرشین الیت علاوه بر خدمات فروش، مقالات و آموزش‌های رایگان نیز به همراه دارد. برای دسترسی به این آموزش‌ها می‌توانید به وب‌سایت این مجموعه مراجعه نمایید. لینک مقالات آموزشی رایگان مجموعه به صورت جداگانه با نشانی https://persianelite.org/blog موجود ‌است و می‌توانید به آن‌ها نیز دسترسی داشته باشید.

همراه اول