آخرین اخبار خودرو و ماشین‌آلات
پورابراهیمی
صنایع گزارش می‌دهد:

انتقادات جدی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از خودروسازان کشور/ ناکارآمدی مدیریتی قیمت تمام شده خودرو را به شدت افزایش داده است/ مدیران عامل خودروسازی‌ها باید پاسخگوی وزیر صنعت باشند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است،  ناکارآمدی مدیریتی قیمت تمام شده خودرو را به شدت افزایش داده است و مدیران عامل خودروسازی‌ها باید پاسخگوی وزیر صنعت باشند.
ایران خودرو
صنایع گزارش می دهد:

بازدید وزیر صمت از پروژه های جدید ایران خودرو

هم‌زمان با شب میلاد پر برکت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)‌، وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت از پروژه‌های توسعه‌ای ایران خودرو بازدید می‌کند.
۷۱۵۲۷۲۳_۴۴۸
صنایع گزارش می‌دهد:

توافق رئیس سازمان بورس و مدیرعامل ایران خودرو برای حذف قیمت‌گذاری دستوری خودرو

رئیس سازمان بورس و مدیرعامل ایران خودرو برای پیگیری جدی‌ترحذف قیمت گذاری دستوری خودرو توافق کردند.
خودرو
شرکت خودروسازی رنو فرانسه:

کاهش عرضه خودرو رنو در سال جاری

شرکت رنو از عدم عرضه صدها هزار دستگاه خودرو به دلیل  نبود قطعات الکترونیکی طی سال جاری خبر داد.
شاخص
صنایع گزارش می‌دهد:

دلیل شکایت سهامداران حقیقی شرکت ایران خودرو دیزل از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت و مدیرعامل ایران خودرو چیست؟/ تخلف مسئولان نماد خاور چیست؟/ قابل توجه وزیر صنعت و مدیرعامل ایران خودرو ( پیش خبر )

سهامداران حقیقی شرکت ایران خودرو دیزل شکایت خود را از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت و مدیرعامل ایران خودرو به عنوان سهامدار عمده شرکت مذکور، در اداره رسیدگی به شکایات و حمایت‌های حقوقی سازمان بورس و اوراق بهادر، شرکت فرابورس ایران و اداره دیدبان سلامت بازار سرمایه ثبت کردند.
رستم-قاسمی
وزیر راه و شهرسازی:

نوسازی ۲۰۰ هزار دستگاه کامیون با همکاری وزارت صمت/ مسکن را سیاسی نکنیم

وزیر راه و شهرسازی در مراسم آغاز عملیات احداث چهار هزار واحد مسکن در استان اردبیل با اشاره به همکاری با وزارت صمت و کارخانه‌های تولید خودروهای سنگین از نوسازی  ۲۰۰ هزار دستگاه کامیون در چهار سال پیش رو، خبر داد.
احمد نعمت بخش
دبیر انجمن خودروسازان:

مخالف واردات خودرو نیستیم/ معافیت از قیمت گذاری را تقاضا داریم

دبیر انجمن خودروسازان در خصوص واردات خودرو موافقت این انجمن را اعلام کرد و نقاضای این انجمن را در راستای این موافقت، معافیت از قیمت گذاری دانست.
تابش
رئیس سازمان حمایت:

جزئیات جلسه سازمان حمایت در مورد قیمت لاستیک/ مهلت ۴۸ ساعته تولیدکنندگان برای ارائه مستندات

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ضمن اشاره به جزئیات جلسه سازمان حمایت در مورد قیمت لاستیک، از بررسی مستندات افزایش قیمت انواع تایر سبک و سنگین  خبر داد.
محسن-صالحی_نیا
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران:

تکذیب اعلام قیمت‌های جدید خودرو

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خبر منتشر شده به نقل از خود را مبنی بر" اعلام قیمت‌های جدید خودرو به زودی" تکذیب کرد.
محسن-صالحی_نیا
معاون وزیر صمت:

قیمت خودرو به‌زودی مشخص خواهد شد

معاون وزیر صمت با بیان اینکه بانک مرکزی تا پایان هفته جاری نرخ تورم‌بخشی را اعلام می‌کند، جزئیات قیمت‌های جدید خودرو را تشریح کرد.
خودرو
ماشین‌آلات
همراه اول