راهنمای راه اندازی هایپر مارکت

مدرنیته با هایپر مارکت

با مدرنیته‌شدن اغلب مشاغل، بسیاری از شغل‌های خدماتی نیز دستخوش تغییر و تحول شدند که از جمله مهم‌ترین این تغییرات می‌توان به تغییر سیستم خدمات مغازه‌ها و فروشگاه‌ها اشاره کرد. سوپر مارکت‌ها نخستین نسخه مدرن مغازه‌ها و بقالی‌ها هستند که با تغییرات شگرف تجهیزات فروشگاهی به وجود آمدند؛ اما ابرمارکت‌ها یا همان هایپر مارکت‌ها که شکل نوین سوپر مارکت هستند، جدیدترین نسخه از بقالی‌های قدیمی هستند که با سیستمی مجهزتر به رفع نیازهای روزمره افراد می‌پردازند.

با این تعابیر هایپر مارکت شکل نوینی از سوپر مارکت است که با تجهیزات بیشتر و پیشرفته‌تری به ارائه خدمات فروشگاهی می‌پردازد و به شکل گسترده‌تری نیازهای روزمره افراد را پاسخ می‌دهد؛ اما شاید بپرسید با وجود بقالی‌های کوچک قدیمی چرا باید سیستم‌های نوینی مثل سوپر مارکت یا هایپر مارکت که با هزینه‌های زیادی نیز راه اندازی می‌شوند، به وجود آیند؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت انسان امروز با وجود گسترش تکنولوژی و افزایش امکانات رفاهی که در زندگی خود دارد، از دیدگاه متفاوت‌تری نسبت به نسل‌های پیشین خود برخوردار است. تفاوت دیدگاه و گسترش امکانات رفاهی و کاربرد تکنولوژی در زندگی روزمره افراد موجب‌شده تا انسان امروز بیش از پیش از مدرنیته در زندگی خود استفاده کند که نتیجه این گرایش ایجاد تغییرات چشمگیر در حیطه‌های مختلف کاری است و از این‌رو مشاغل خدماتی و فروشگاهی که مرتباً نیازهای روزمره افراد را تأمین می‌کنند، در رأس این تغییرات قرار گرفته‌اند.

راهنمای راه اندازی هایپر مارکت

چگونه یک هایپر مارکت راه اندازی کنیم؟

اکنون با توجه به آن‌چه که در قسمت قبل ارائه شد، می‌توان گفت هایپر مارکت شکل بزرگ‌تری از سوپر مارکت است که با تجهیزات پیشرفته‌تری به ارائه خدمات فروشگاهی می‌پردازد. بنابراین این فروشگاه نوعی ابر مارکت است که می‌تواند با کیفیت بیشتری نیازهای روزمره افراد را رفع کند و با این تعابیر وقتی حرف از هایپر مارکت می‌شود، قطعاً انتظارات افراد هم بالا می‌رود.

با این تعابیر قطعاً راه اندازی هایپر مارکت کار دشواری خواهد بود، چرا که برای راه اندازی آن شما به فضا و امکانات بیشتری نیاز دارید؛ اما توجه داشته باشید که هر چه فضا بزرگ‌تر می‌شود، تعداد محصولات هم افزایش می‌یابد و در مقابل هر چه محصول بیشتر باشد، تعداد مشتری و در نهایت خرید و درآمد شما نیز افزایش می‌یابد.

بنابراین راه اندازی هایپر مارکت می‌تواند سود کلانی برای شما داشته باشد و یک کسب‌وکار پردرآمد در جامعه محسوب شود؛ اما توجه داشته باشید که راه اندازی فروشگاه در این‌جا به همین سادگی‌ها نیست، چون شما قصد ندارید بقالی کوچکی سر کوچه خود باز کنید بلکه این‌جا حرف از ابرفروشگاه است که صد البته اصول و قواعد خاص خود را دارد.

بنابراین برای راه اندازی یک ابر فروشگاه توصیه می‌کنیم حتماً مباحث مربوط به راهنمای راه اندازی هایپر مارکت را به دقت مطالعه کنید یا از کارشناسان بازرگانی در این خصوص مشورت بگیرید تا با اطلاعاتی وسیع‌تر تمامی مراحل راه اندازی را انجام داده و در نهایت با کمترین هزینه به سرعت درآمدهای کلان کسب کنید.

راهنمای راه اندازی هایپر مارکت

راهنمای راه اندازی هایپر مارکت در چند اصل مهم

در خصوص راهنمای راه اندازی هایپر مارکت باید بگوییم؛ راه اندازی ابرفروشگاه‌ها با توجه به آن‌که این مراکز تمامی نیازهای خوراکی، آرایشی، بهداشتی، فروشگاهی و … را پاسخ می‌دهند، بر اساس یکسری اصول خاص انجام می‌شود؛ اما فراموش نکنید خرید تجهیزات هایپر مارکت نخستین و مهم‌ترین مبحث در مدیریت هزینه‌های راه اندازی محسوب می‌شود که توصیه می‌کنیم با خرید از فروشگاه اینترنتی صنایع عدل در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

شرکت پارسیان عدل سپاهان محصولات متنوعی را تحت عنوان برند تجاری صنایع عدل به بازار عرضه می‌کند که از جمله این محصولات می‌توان به تجهیزات فروشگاهی صنایع عدل اشاره کرد. تمامی محصولات با تضمین کیفیت در پایین‌ترین قیمت بازار به مشتری ارائه شده و شما با مراجعه به سایت صنایع فلزی عدل و با خرید قفسه هایپری از این فروشگاه می‌توانید ضمن خرید محصول باکیفیت در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

اکنون در زمینه راهنمای راه اندازی هایپر مارکت می‌توان به چند اصل زیر اشاره کرد:

تعیین لوکیشن مناسب

انتخاب محل مناسب یکی از اولین گام‌هایی است که در راه اندازی فروشگاه باید بدان توجه نمایید. انتخاب مکانی مجاور فروشگاه‌های بزرگ از جمله سایر هایپر مارکت‌ها یا حتی سوپر مارکت‌های بزرگ می‌تواند در سقوط کسب‌وکار شما اثر بگذارد. بنابراین لوکیشنی را انتخاب کنید که هیچ فروشگاه بزرگی در مجاورت لوکیشن انتخابی شما قرار نگرفته باشد.

انتخاب فضای مناسب

در فروشگاه خود چه محصولاتی را ارائه می‌کنید؟ این سؤالی است که می‌تواند در انتخاب ابعاد و فضای فروشگاه به شما کمک کند. اگر تنوع محصولات انتخابی شما زیاد است یا قصد دارید محصولات را به‌صورت عمده و در تعداد بالا عرضه کنید، قطعاً به فضای بیشتری برای راه اندازی فروشگاه نیاز دارید.

الگوی مصرفی مردم منطقه چگونه است؟

نیازهای مردم روستایی قطعاً با نیازهای روزمره افراد شهرنشین زمین تا آسمان فرق دارد. بنابراین پیش از هر چیز الگوی مصرفی مردم را بررسی کنید تا با توجه به نیاز مشتریان خود تنوع محصولات فروشگاه را تعیین نمایید.

پارکینگ یا جای پارک

فروشگاه‌های بزرگ همواره بهترین مکان‌ها در خصوص انجام خریدهای عمده به شمار می‌روند، چرا که اغلب افراد در زمان خرید از این فروشگاه‌ها همواره سعی می‌کنند مایحتاج یک ماه خود را خریداری کنند. بنابراین اگر پارکینگ یا جای پارک مناسبی نزدیک فروشگاه خود ندارید، مطمئن باشید تعداد مشتریان شما به زودی کاهش می‌یابد و کمتر کسی است که خریدهای ماهیانه خود را از فروشگاه شما انجام دهد.

راهنمای راه اندازی هایپر مارکت

هایپر مارکت به چه تجهیزاتی نیاز دارد؟

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در هنگام راه اندازی هایپر مارکت‌ها باید بدان توجه نمایید، خرید تجهیزات فروشگاهی است که اغلب با توجه به نوع محصولات فروشگاه، فضای آن و تعداد محصولات می‌توان تجهیزات لازم و ضروری را مشخص کرد؛ اما با این حال قفسه‌های هایپری و فروشگاهی، ترولی‌ها و سبدهای خرید چرخدار، گیت‌های ورودی، میز چک اوت، یخچال فروشگاهی، دستگاه بارکد خوان و… از جمله لوازم ضروری هستند که در راه اندازی هر نوع فروشگاه بزرگ باید از آن‌ها استفاده کرد.

هر یک از تجهیزات کارایی و کاربرد خاص خود را دارند و باید با توجه به شرایط فروشگاه، تنوع محصولات، سرمایه‌های راه اندازی فروشگاه و… خرید هر یک از تجهیزات را انجام داد؛ اما در حالت کلی خرید قفسه‌های هایپری در فروشگاه‌های کوچک و بزرگ یک الزام به شمار می‌آید، چرا که در هر محیطی قطعاً شما به فضایی برای دسته‌بندی محصولات نیاز دارید و چه بسا این‌که استفاده از قفسه‌های هایپری و فروشگاهی در سوپر مارکت‌ها نیز می‌تواند کارآمد باشد.

قفسه‌های هایپری صنایع عدل از جمله محصولات پرفروش گروه تجاری پارسیان عدل سپاهان است که در مدل‌های متنوع ارائه می‌شود. برای خرید و اطلاع از قیمت قفسه هایپری به سایت فروشگاه مراجعه کنید و این محصول را در بهترین کیفیت بازار به راحتی و بدون مراجعه حضوری در کمترین قیمت خریداری کنید.

راهنمای راه اندازی هایپر مارکت

خرید قفسه هایپری از صنایع فلزی عدل

اگر به دنبال قفسه‌های سنگین هایپری هستید که مشتری بتواند با رفاه کامل برند کالا، نام و قیمت آن را به‌صورت درج‌شده بر روی آن مشاهده کند؛ یا قصد دارید برای فروشگاه خود قفسه‌های یک‌طرفه و دوطرفهٔ مجهز به گارد، رگال و حتی سبد تهیه کنید، تا محصولات مدنظر خود را با خاطری آسوده بر روی آن‌ها بچینید؛ برند صنایع عدل، انتخابی ایده‌آل برای خرید قفسه‌های فروشگاهی و هایپری خواهد بود. صنایع فلزی عدل، به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح ایرانی، به‌طور کاملاً سفارشی و انحصاری قفسهٔ مورد نظر شما را برای هایپر مارکت‌تان می‌سازد. برای ارتباط با این شرکت، می‌توانید با ۳۴ – ۳۷۶۰۹۶۳۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید. دکوراسیونی مدرن و قفسه‌هایی باکیفیت که باعث درخشش فروشگاه می‌شوند، حق هر فروشنده‌ای‌ست. بی‌شک همکاری با شرکت صنایع عدل، ضامن تحقق این امر خواهد بود.

سایر شماره‌های تماس این شرکت:

شعبه ۱: ۳۷۷۵۷۳۴۷ – ۰۳۱

فکس شعبه ۱: ۳۷۷۵۶۰۸۲ -۰۳۱

شعبه ۲: ۳۲۲۵۵۸۰۸ – ۰۳۱

فکس شعبه ۲: ۳۲۳۱۹۲۸۸ – ۰۳۱

همراه اول