راهنمای خرید استرچ پالت‌بند

استرچ پالت‌بند

یکی از معروف‌ترین نایلون‌های بسته‌بندی استرچ پالت‌بند است. بسیاری از تولیدکننده‌ها و صنعت‌گران با این نوع از نایلون بسته‌بندی به خوبی آشنایی دارند. خرید و قیمت فیلم استرچ پالت‌بند برای تولیدکننده‌ها و صنعت‌گران بسیار قابل اهمیت است. دلیل آن هم این است که این نایلون‌ها، بهتر از هر نوع بسته‌بندی دیگری، برای بیشتر کالا‌ها و محصولات، مناسب‌تر است. هم‌چنین قیمت آن نسبت به جنسی که این محصول در مقایسه با سایر نایلون‌های دیگر دارد، برای مصرف‌کنندگان به‌صرفه‌تر است. با ما همراه باشید تا به بررسی و راهنمایی خرید این محصول بپردازیم.

استرچ پالت‌بند

مزایای استرچ پالت‌بند

همان‌طور که گفته شد استرچ‌های پالت‌بند در میان تولیدکننده‌ها و صنعت‌گران بسیار قابل اهمیت است. مواردی وجود دارد که باعث این اهمیت شده است، این موارد مزایا و ویژگی‌هایی است که استرچ پالت‌بند آن را در خود دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

– ۵ لایه‌بودن استرچ پالت‌بند
– نازکی و سبک‌بودن
– مقاومت بالا
– کشسانی فوق‌العاده
– بالاترین میزان چسبندگی
– درخشندگی و شفافیت بالا
– عرض‌های موجود بین ۵ تا ۱۵ متر
– مناسب برای استفاده دستی و دستگاهی
– رنگ‌های موجود شفاف، آبی، قرمز، زرد و…
– ضخامت استرچ پالت‌بند بین ۱۲ تا ۴۰ میکرون
– عرضه استرچ پالت‌بند به‌صورت کیلویی
– انعطاف‌پذیری و قدرت کشسانی بالا تا ۴۰۰ درصد
– یکپارچگی و مقاومت مناسب استرچ پالت‌های نوآوران کیهان پلاستیک
– قیمت مناسب استرچ پالت‌بند در مقایسه با سایر روش‌های بسته‌بندی
– دارای چسبندگی فوق‌العاده بالا و عالی
– قابلیت اضافه‌کردن انواع افزودنی‌ها مانند Anti UV و… با توجه به درخواست مشتری
– لایه داخلی این محصول به‌وسیله چسب PLD تغذیه می‌شود و چسبندگی بالایی برای استرچ پالت‌بند ایجاد می‌کند.
– سفارش با مقاومت بالا در برابر حرارت (Anti UV ضد اشعه ماورای بنفش خورشید)
– سفارش عمده استرچ پالت به صورت مات و شفاف
– ضدالکتریسته ساکن جهت جذب ناپذیری گرد و غبار روی استرچ پالت‌بند (Anti Static)

یک استرچ پالت خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

هرچه کیفیت مواد اولیه به‌کار رفته در تولید استرچ پالت بیشتر باشد، کیفیت و دوام آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. به‌طور کلی، یک نایلون استرچ مرغوب و باکیفیت دارای مشخصات زیر است:

۱- استرچ‌های پالت‌بند در برابر سوراخ‌شدن در موقع کشش‌های جزئی مقاومت بالایی دارد.
۲- دارای طول مناسب و پیچش منظمی در رول است.
۳- در زیر گرما و اشعه فرابنفش نور خورشید تغییر حالت نمی‌دهند.
۴- از چسبندگی ومقاومت کشسانی بالایی برخوردار است.
۵- ضدالکتریسیته ساکن است تا از جذب گرد و خاک بر روی بسته‌بندی جلوگیری کند.

استرچ پالت‌بند

روش‌های بسته‌بندی با استرچ پالت‌بند

پس بسته‌بندی استرچ به دو دستی و ماشینی تقسیم می‌‌شود:

استرچ دستی: استرچ دستی از بسته‌بندی‌هایی محسوب می‌‌شود که به‌طور مستقیم توسط افراد روی محصول اجرا می‌‌شود. این روش بسته‌بندی نیاز به منابع انسانی و صرف هزینه بالا دارد و کمتر در کارخانجات پیشرفته استفاده می‌شود.

استرچ ماشینی: در این نوع بسته‌بندی، استرچ به وسیله ابزار و ماشین‌آلات دور و اطراف محصول قرار گرفته و پیچیده می‌شود.

استرچ پالت‌بند یکی از موادی است که برای بسته‌بندی محصولات تولیدشده در کارخانه‌ها و شرکت‌های مختلف دیگر استفاده می‌شود. این ماده با توجه به پلاستیک بودن و انعطاف‌پذیری خاص خود توسط کشیدن، کش آمده و خاصیت چسبندگی آن زیاد می‌شود. به صورتی‌که توسط کش‌آمدن می‌تواند کاملاً به محصول مورد نظر چسبیده و به این صورت انجام بسته‌بندی کامل شود. می‌توان گفت بر حسب نوع محصول می‌توان از استرچ پالت‌بند‌های مختلفی استفاده کرد که دارای خاصیت کشسانی متفاوتی باشند. برای بعضی از محصولات می‌توان تنها با یک لایه از این نایلون‌ها به بسته‌بندی پرداخت و برای بعضی از محصولات دیگر نیز باید چند لایه از نایلون را دور محصول پیچیده تا به‌صورت کاملی بسته‌بندی انجام شود. از نکات مهمی که در این جا باید اشاره کنیم عرض نایلون و قطر آن است. که بنابر نوع محصول متفاوت است.

راهنمای خرید استرچ پالت‌بند

«کاربرد استرچ پالت‌بند در صنایع‌های مختلف، باعث راحتی کار و کاهش هزینه بسته‌بندی‌های پرهزینه شده است. به همین علت اکثر تولیدی‌ها و فروشنده‌ها از خرید استرچ پالت‌بند استقبال می‌کنند؛ زیرا قیمت استرچ پالت‌بند به نسبت کیفیت و ویژگی‌های این محصول کاملاً مقرون به‌صرفه است. با اضافه‌کردن افزودنی‌هایی که به درخواست مشتری، متناسب با نوع کاری که با استرچ پالت انجام می‌دهند، مخصوصاً برای انتقال کالاهای نو که در طول مسیر باعث هر گونه اتفاقی می‌شود؛ نو نگه داشتن کالا، به خاطر استرچ پالت از دست نمی‌رود و باعث می‌شود، فیلم‌های استرچ پالت‌بند بسیار کاربردی‌تر از سال‌های قبل شود.»

بهترین روش برای خرید استرچ پالت‌بند، پیدا کردن تولیدکننده‌ای است که از مواد اولیه درجه یک استفاده می‌کند، از لحاظ ضخامت، اندازه، رنگ‌بندی، افزودنی و… بنا به درخواست مشتری، محصول را سفارشی‌سازی کند. یک تولیدکننده با کیفیت باید بتواند، نیاز مشتری را بنا به درخواست متقضی تأمین کند. جهت خرید و استعلام قیمت استرچ پالت می‌توانید به اینجا مراجعه کنید. (کیهان پلاستیک) تولیدکننده انواع استرچ پالت‌بند پنج لایه، شما در این شرکت می‌توانید با توجه به نیاز کار خود استرچ‌های پالت‌بند را با توجه به ویژگی‌های موجود سفارشی‌سازی کنید.

همراه اول