هزینه‌های عمل‌های جراحی زیبایی پلاستیک در ایران

جراحی زیبایی پلاستیکدر پاسخ این سؤال باید بیان کرد که نمی‌توان در نگاه اول مشخص کرد که دقیقاً هزینه این روش برای هر شخص چقدر است؛ زیرا عوامل زیادی در تعیین قیمت نهایی این جراحی دخیل هستند. در ادامه این مطلب به بررسی عوامل مؤثر در تعیین قیمت جراحی سینه زنان می‌پردازیم.

بانوانی که به دلایل مختلف مانند بارداری و یا دلایل مادرزادی سینه‌های بزرگی دارند، برای این‌که از سنگینی و ناراحتی‌های ناشی از بزرگی سینه رهایی یابند، به جراحی‌های زیبایی سینه روی می‌آورند. هم‌چنین افرادی که سینه‌های بسیار کوچکی دارند، برای بزرگ‌کردن سینه‌های خود خواهان انجام جراحی زیبایی سینه هستند. نتیجه جراحی پلاستیک سینه باعث افزایش زیبایی اندام فرد و درنتیجه افزایش اعتماد به نفس او می‌شود.

انواع جراحی زیبایی سینه

این عمل توسط جراح سینه یا جراح لیپوساکشن انجام می‌شود. شناخته‌شده‌ترین جراحی‌های زیبایی سینه عبارتند از جراحی زیبایی سینه، پروتزگذاری و لیفت سینه.

در پروسه ماموپلاستی، سایز سینه‌های فرد کوچک شده و بافت و چربی‌های اضافه سینه برداشته می‌شوند.

پروتزگذاری مخصوص افرادی است که سینه‌های کوچکی دارند و می‌خواهند به سینه‌های خود فرم بزرگتر و بهتری دهند. این کار با استفاده از پروتزهایی از جنس سیلیکون انجام می‌شود.

جراحی لیفت سینه که یکی از تکنیک‌های جدید جراحی سینه است، باعث بالا کشیده‌شدن سینه‌های افتاده و حذف پوست اضافه در این ناحیه می‌شود. این جراحی زیبایی بیشتر در افراد مسن و افرادی که پس از دوران بارداری و شیردهی دچار افتادگی سینه شده‌اند، انجام می‌شود.

عوامل مؤثر در تعیین هزینه جراحی زیبایی سینه

همان‌طور که می‌دانید، جراحی زیبایی سینه حوزه بسیار گسترده‌ای دارد و بنابراین برآورد هزینه این جراحی به عوامل مختلفی بستگی دارد. فاکتورهایی که در ادامه ذکر می‌کنیم، تنها تعدادی از گزینه‌های تأثیرگذار در هزینه نهایی این جراحی هستند.

نوع جراحی

با توجه به نوع جراحی که قرار است انجام دهید، هزینه جراحی و دستمزد جراح تفاوت پیدا می‌کند. به عنوان مثال بین هزینه‌های تعبیه ایمپلنت‌های سیلیکونی و ایمپلنت‌های نمکی سینه تفاوت وجود دارد. ایمپلنت‌های سیلیکونی گران‌تر از نمونه‌های نمکی آن است؛ زیرا تولید سیلیکون در مقایسه با ایمپلنت‌های نمکی، که از آب نمک استریل تشکیل شده است، با چالش‌های بیشتری روبه‌رو است و درنتیجه گران‌تر است.

لیفت صورت که به ریتیدکتومی نیز معروف می‌باشد، به معنای سفت‌کردن پوست صورت و برطرف‌نمودن افتادگی‌های پوستی می‌باشد. در این نوع جراحی، لیفت صورت و گردن، برطرف نمودن مشکلات پوستی، زیبایی پوست، جوان‌سازی و حفظ شادابی و نشاط پوست صورت انجام می‌گیرد. در روند انجام لیفت صورت، سلول‌های مرده پوست برداشته می‌شوند و افتادگی‌های پوست با کشیدن آن از بین می‌روند.

هزینه جراحی پلاستیک صورت چگونه مشخص می‌شود؟

برای اطلاع از هزینه جراحی پلاستیک صورت، ابتدا باید بدانید که کدام نواحی و قسمت‌های صورت شما نیاز به انجام عمل جراحی پلاستیک و زیبایی خواهد داشت. برای آن که بدانید کدام قسمت‌های صورت شما باید جراحی شود باید به یک پزشک جراح زیبایی مورد تأیید و اعتماد مراجعه کنید تا با مشاوره او متوجه شوید که در صورت عمل جراحی بر روی کدام قسمت‌های صورت خود ظاهری زیبا‌تر خواهید داشت. هم‌چنین پزشک جراح پلاستیک به شما خواهد گفت که کدام اجزای صورت شما بدون نیاز به عمل جراحی زیبایی هستند و شما را از جراحی آن‌ها منصرف می‌کند.

عمل‌های زیبایی امروزه در سنین مختلف انجام می‌شوند. افراد میان‌سال و کهن‌سال نیز از متقاضیان این عمل‌های جراحی هستند که به علت کهولت سن دچار شل‌شدگی‌ها و یا افتادگی‌های پوستی در نواحی مختلف بدن خود شده‌اند.

بهترین دندانپزشک تهران

همراه اول