تور کوش‌آداسی

چرا تور کوش آداسی؟

کوش آداسی یکی از شهرهای زیبای ساحلی در غرب ترکیه است و در کنار دریای اژه قرار دارد که هر ساله مخصوصا در بهار و تابستان‌ پذیرای تعداد بیشماری مسافر است. نام این شهر که به معنای “جزیره پرنده” می‌باشد امروزه دارای هتل‌های بسیاری است که هرکدام یکی از بهترین‌ هتل‌های ترکیه محسوب می‌شوند. مطمئن باشید که تور کوش آداسی یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین تورهای ترکیه است و خاطرات این سفر را هرگز فراموش نخواهید کرد. از آنجایی که شهر کوش آداسی دارای دیدینی‌های فراوانی است در ادامه به معرفی بهترین جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی می‌پردازیم.

بهترین جاذبه‌های گردشگری کوش‌آداسی

جزیره کبوتر کوش آداسی

در نزدیکی کوش‌آدسی، گذرگاهی ۳۵۰ متری شما را به جزیره‌ی جذاب کبوتر می‌رساند یکی از بهترین جاذبه‌های گردشگری کوش‌آداسی برای پیاده‌روی کنار ساحل است همچنین در آن کافه‌های دوست‌داشتنی زیادی هم وجود دارد که پیشنهاد می‌کنیم از بستنی‌های خوشمزه آن نوش جان کنید.

روستای کیرازلی کوش آداسی

مسافران تور کوش آداسی از آن دسته از مسافرانی هستند که دوست دارند از هیاهوی شهر خارج شوند و در طبیعت و روستا باشند. به همین دلیل یکی از زیباترین جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی که روستای کیرازلی هست را به شما عزیزان معرفی می‌کنم. روستای شگفت‌انگیز کیرازلی توسط باغات میوه و زمین‌های پوشیده از درختان انگور احاطه شده است. اینجا محل بسیار مناسبی برای گذراندن یک بعد از ظهر آرام در کوچه پس کوچه‌ها و خیابان‌هایی است که خانه‌های سنتی و روستایی به رنگ سفید دارد و می‌توانید زندگی روستایی پر از آرامش در ترکیه را برای یک روز هم که شده، تجربه کنید. در روستای کیرازلی چند کافه و رستوران بسیار دوست‌داشتنی وجود دارد که می‌توانید چند ساعتی را به دور از هیاهوی شهر، در آنجا سپری کنید. اگر شما گردشگر غذا هستید، شنبه به اینجا بروید تا در بازار کشاورزان از محصولات ارگانیک محلی این روستا خریداری کرده و نوش جان کنید.

مسافران تور کوش آداسی بعد از گردش در شبه جزیره دیلک و دیدایما سری به پارک‌های آبی کوش آداسی بزنید و هیجان را تجربه کنید. بهترین پارک آبی کوش آداسی، پارک آبی آدالند است که نامش در میان بزگترین و بهترین پارک‌های آبی اروپا به چشم می‌خورد. پس هرچه سریع‌تر بار سفرتان را ببنید و با تور کوش آداسی سفر کنید.