تور وارنا

چرا تور وارنا؟

دوست دارید اروپا سفر کنید ولی پول ندارید! نگران نباشید، ساحل شنی درخشان به شما مسافران و گردشگران، تور وارنا را پیشنهاد می‌کند. تور وارنا یکی از محبوب‌ترین تورهای اروپایی با هزینه کم است که می‌توانید با آن به اروپا سفر کنید. مطمئن باشید که تور وارنا یکی از مهیج‌ترین تورهای اروپایی خواهد بود که تا به حال آن‌ را تجربه کرده‌اید. وجود جاذبه‌های گردشگری بسیار در وارنا موجب شهرت بیش از حد آن شده است. با ما همراه باشید تا گوشه ای از زیبایی‌های این شهر را در تور وارنای بلغارستان به شما معرفی کنیم تا بتوانید راحت‌تر به دیدن جاذبه‌های گردشگری وارنا بروید.

معرفی بهترین جاذبه‌های گردشگری وارنا

بهترین ساحل وارنا

شاید بتوان بارزترین جاذبه‌ی گردشگری وارنا را ساحل‌های آن معرفی کرد. مناطق ساحلی به نام‌های ماسه‌های طلایی، منطقه ساحلی هلنا، معروف‌ترین جاذبه‌های ساحلی وارنا به حساب می‌آیند. پس دیدن از این جاذبه‌های گردشگری در وارنا را از دست ندهید.

باغ دریا وارنا

باغ دریا، پارک بزرگی است که در امتداد ساحل کشیده شده و تا داخل شهر نیز ادامه پیدا کرده است. اینجا، بنای یادبود ملی برای معماری محوطه‌سازی است. باغ دریا همان جایی است که اهالی وارنا برای داشتن لحظاتی باآرامش و لذت بردن از جاذبه‌هایی مثل دلفیناریوم و باغ وحش می‌روند، مسافران تور وارنا هم می‌توانند لحظاتی را برای گردش در این جاذبه‌ی‌ گردشگری وارنا سپری کنند.

کلیسای جامع وارنا

گنبدهای مسی درخشان این کلیسای باشکوه، یکی از صحنه‌های کارت پستال‌هایی است که مسافران تور وارنا را ترغیب به بازدید از آن می‌کند. این کلیسا زیبا یکی از قدیمی‌ترین جاذبه‌های گردشگری وارنا در بلغارستان است که جنگ‌های بسیاری را دیده است. به همین دلیل بازدید از این جاذبه گردشگری یکی از واجبات سفر تور وارنا است.

مسافران تور وارنا برای دیدن جاذبه‌های گردشگری وارنا می‌توانند از صومعه الادزا، پارک موزه‌ی جنگ وارنا و صخره‌های شگفت‌انگیز وارنا دیدن کنند. ساحل شنی درخشان آرزومندِ سفری خوش برای شما همراهان و سفر دوستان است.