تور مارماریس

چرا تور مارماریس؟

تور مارماریس، تجربه‌ای خاطره انگیز و رویایی برای تعطیلات تابستان است. اگر تصمیم دارید در تابستان ۹۸ به یک سفر عالی با بهترین امکانات تفریحی بروید از آلان برای تور مارماریس و دیدن جاذبه‌های گردشگری‌اش آماده شوید.

ماماریس یکی از شهرهای پر رفت‌وآمد و توریستی و گردشگری در ترکیه است که در قسمت جنوب غربی این کشور توریستی واقع شده است. تور ماماریس ترکیه هم همچون تور استانبول و تور آنتالیا از محبوب‌ترین تورهای جهان به خصوص در میان گردشگران ایرانی محسوب می‌شود. این شهر ساحلی و فیروزه‌ای با بهترین امکانات و تفرجگاه‌های ساحلی نیاز به ویزا ندارد و هر زمان که بخواهید می‌توانید به آن سفر کنید. تنها کافی است که با شماره ۵۷۹۳۸ تماس بگیرید تا کادر مجرب ساحل شنی درخشان شما را برای سفر با تور مارماریس راهنمایی کند.

البته مسافران تور مارماریس، بهتر است که فصول بهار و تابستان رابه عنوان یک مقصد گردشگری زیبا انتخاب کنند تا بتوانند از ساحل زیبا و جاذبه‌های گردشگری ماماریس دیدن کنند و در آب‌های مدیترانه‌ای تنی به آب بزنند و از سفرشان به مارماریس ترکیه لذت ببرند.

معرفی بهترین جاذبه‌های گردشگری مارماریس

مارماریس مارینا

اگر عاشق تفریح، شنا و استفاده ارمکانات آبی پر هیجان هستید، باید از زیباترین و معروف‌ترین جاذبه گردشگری ماماریس یعنی مارینا دیدن کنید. در این منطقه‌ی گردشگری و توریستی می‌توانید تفریح کنید، خرید کنید و از آبشارهای زیبای آن دیدن کنی وهر چه را که می‌خواهید در مارینا مارماریس پیدا کنید.

کوه‌های مارماریس

اگر عاشق زیبایی کوه‌ها و سبزی و خرمی آن‌ها هستید به کوه‌های مارماریس بروید. بد نیست در تور ماماریس کمی کوه‌نوردی کنید! سعی کنید که حتما در طلوع و یا غروب خورشید طلایی در این کوه‌ها حضور داشته باشید تا شاهد زیباترین جاذبه گردشگری مارماریس شوید.

پارک آبی مارماریس

با وجود اینکه ماماریس شهری ساحلی است اما وجود پارک‌های مدرن در این شهر موجب محبو‌بیت بیشتر تور ماماریس شده است. بنابراین خود را برای یک تور و تفریح هیجانی آماده کنید. در آخر هم ساحل شنی درخشان سفری بی‌خطر همراه با خاطرات خوش برایتان آرزومند است.