برج سی‌ان کانادا

برج CN معروف‌ترین جاذبه گردشگری کانادا

تورنتو بزرگ‌ترین شهر کشور کانادا است که برای هر مسافر تور کانادا یک جاذبه گردشگری مخصوص دارد. مسافران تور کانادا به مقصد تورنتو از جاذبه‌های گردشگری زیادی دیدن می‌کنند که بسیاری از آن‌ها نزدیک به هم هستند. اما در این مطلب گردشگری ساحل شنی درخشان قصد داریم معروف‌ترین جاذبه گردشگری کانادا که نمادی از این کشور هم هست را معرفی کنیم. این جاذبه

برج سی‌ان تورنتو یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های تورنتو است که با تفریحاتی هیجان‌انگیز، سه رستوران عالی و مراکز خرید از مسافران تور تورنتو استقبال می‌کند.

برج سی‌ان تورنتو با ارتفاع ۵۵۳ متر از بلندترین برج‌های جهان است که حالا نزدیک به ۴۰ سال قدمت دارد. شما مسافران تورکانادا در فرار این برج خواهید توانست تمام شهر تورنتو را ببینید حتی ممکن است که بتوانید ابشار نیاگارا هم ببینید و هیجان‌زده شوید!

رستوران‌گردان ۳۶۰ درجه برج سی‌ان کانادا

یکی از معروف‌ترین روستوران‌های شهر کانادا با نام رستوران‌گردان ۳۶۰ درجه در این برج است که می‌توانید یک وعده غذای فوق‌العاده نوش‌جان کنید. البته با ورود به این رستوران نترسید چراکه کف این رستوران شیشه‌ای است و می‌توانید زیر پایتان را هم ببینید.

قدم زدن در ارتفاع ۳۵۶ متری از زمین در برج سی‌ان کانادا

یکی از تفریحات هیجان‌انگیزی که می‌توانید آن را تجربه کنید و از معروف‌ترین تفریحات برج سی‌ان است، قدم زدن در ارتفاع ۳۵۶ متری از سطح زمین است. تفریح هیجان‌انگیز که در سراسر جهان شهرت دارد.

حقایق جالب درباره برج سی‌ان تورنتو در کانادا

در سال ۱۹۹۵ برج سی‌ان در تورنتو توسط مهندسان آمریکایی ساخته شده و از آن به عنوان یکی از عجایب هفتگانه مدرن دنیا یاد می‌شود.
ساخت این برج تقریبا ۴۰ ماه طول کشیده است و هزینه‌ی آن معادل با ۶۳ میلیون دلار برآورد شد که هزینه کمی نبود.
رستوران گردان ۳۶۰ طی ۷۲ دقیقه یک دور کامل می‌چرخد.
سیستم نورپردازی هوشمند LED برج بر اساس موقعیت و فصل‌ها تغییر می‌کند که موجب زیبایی بیش از حد این برج گشته است.
برج سی‌ان با ۵۵۳ متر، بلندترین سازه ایستای بدون حمایت در نیمکره غربی است.

سفر توریستی به کانادا

اگر قصد سفر به کانادا را دارید و می‌خواهید از جاذبه‌های گردشگری آن لذت ببرید و برج سی‌ان را از نزدیک ببینید باید اقدام به اخذ ویزای کانادا کنید تا بتوانید به این کشور توریستی سفر کنید.